Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Režisér a hvězdy Terapie láskou znovu spolu ve filmu American Hustle

Vítejte zpátky v sedmdesátých letech! Drahé róby, sexy výstřihy, luxusní šperky, kvalitní doutníky, podlé intriky a nějaký ten menší kriminální přestupek. Vždyť to znáte.

American Hustle představuje zlatá sedmdesátá prostřednictvím dvojice mladých kriminálníků – Irvinga Rosenfelda (Christian Bale) a jeho milenky Sydney Prosser (Amy Adams). Kvůli svému nejnovějšímu plánu jsou navíc nuceni spolupracovat s poněkud bláznivým agentem Bradley Cooperem (fakt, že opět hraje šílence, začíná být trochu znepokojující). Ten ale není jedinou překážkou.

Určitou hrozbu totiž představuje i Jennifer Lawrence coby Irvingova manželka Rosalyn. Ta sice očividně oplývá trpělivostí a je tolerance sama (jak jinak totiž vysvětlit, že svého nevěrného muže ještě nezastřelila?), ale prohnaná dokáže být stejně jako její manžel.

FOTO: American Hustle - Christian Bale a Bradley Cooper

Hele, chceš i v tomhle filmu randit s Jennifer, nebo můžu já? Zdroj: Columbia Pictures

Herecké obsazení, zvláště pak dvojice Cooper – Lawrence, není zas tak úplným překvapením. Na režisérskou židli totiž usedl David O. Russell, který má na svědomí také jeden z letošních největších filmových hitů Terapie láskou. Povede se mu se stejnými herci navázat na svůj předchozí úspěch? Na odpověď si budeme muset počkat až do premiéry, která u nás pravděpodobně proběhne až počátkem příštího roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Režisér a hvězdy Terapie láskou znovu spolu ve filmu American Hustle