×
TOPZINE.cz

Reese Witherspoon se stala novou tváří značky Lindex

FOTO: Reese Witherspoon tvář značky LindexReese Witherspoon nafotila pro značku Lindex podzimní kampaň, která se spustila již před pár dny. Ukázala se v roli, ve které ji neznáme, v roli modelky, a šlo jí to víc než dobře. Oblečte se podle pravé blondýnky a buďte stejně okouzlující.

FOTO: Reese Witherspoon nafotila kampaň pro Lindex
Inspirujte se Reese Witherspoon, Zdroj: lindex.com

Reese Witherspoon se nejvíce proslavila ve filmu Pravá blondýnka, ale nepochybně ji znáte i z jiných hollywoodských trháků, například z filmu Voda pro slony, který měl letos premiéru. To, že je neobyčejně talentovaná, dokázala, když v roce 2006 získala Oskara za ženský herecký výkon v hlavní roli ve filmu Walk the Line. Chcete se dozvědět o této herečce něco víc? Čtěte na Topzine.cz.

Energická Reese byla jasná volba

Proč si zvolili právě ji, aby nafotila podzimní trendy značky Lindex? „Reese Witherspoon je tou nejvhodnější tváří pro zahájení našeho nového konceptu Get the Look. Je pozitivní, vřelá, plná energie a má fantastickou schopnost kombinovat bezstarostný styl a hollywoodský glamour. Dobře tak zosobňuje značku Lindex a skvěle se hodí k prezentaci naší podzimní kolekce inspirované Kalifornií,“ říká ředitel pro koncepci a marketing společnosti Lindex Johan Hallin.

V podzimní kolekci Lindex, která je inspirována uvolněností a ženskostí 70. let, se můžeme těšit zejména na pleteniny a džínoviny. Nebudou chybět ani výrazné barvy, vzory a samozřejmě trendy doplňky.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..