Menu
TOPZINE.cz

Recept: Sex on the Beach si vychutnáte i doma na zahradě. Příprava je rychlá

Nemusíte mít zrovna nohy obalené v písku, abyste si vychutnali Sex na pláži – alespoň v tekuté podobě. Připravte ho své drahé polovičce v provizorním baru na zahradě, uvidíte, že i na trávě to má své kouzlo.

Sexem na pláži nepohrdne nikdo. Nemusíte mít zrovna nohy obalené zrníčky písku, abyste si ho vychutnali – alespoň v tekuté podobě. Připravte tento slavný koktejl své drahé polovičce, třeba doma na zahradě, a uvidíte, co bude následovat…

Příprava

2 cl vodky

2 cl broskvového likéru

1 cl brusinkového džusu

15 cl pomerančového džusu

Připravujeme přímo v servírovací sklenici, do které vložíme kostky ledu a ingredience kromě brusinkového džusu – ten přidáme až po zamíchání. Stejně můžeme postupovat i s použitím šejkru.

Vyzkoušejte také recept na Cuba Libre!

Džus se ve sklenici krásně prolíná s oranžovou barvou koktejlu. Podáváme ozdobené kouskem pomeranče, koktejlovou třešní, s míchátkem a brčkem.

Místo brusinkového džusu se pro přípravu ,,plážového potěšení‘‘ mnohdy používá grenadina a pomerančový džus doplňuje ještě ananasový koncentrát.

Dovádění na sucho aneb místo vodky soda

Lze připravit také nealkoholickou variantu koktejlu, kdy se místo vodky použije soda a broskvový likér je nahrazen broskvovým nektarem, nebo džusem.

Jak už to u nealko koktejlů bývá, i obměny populárního Sexu na pláži se dočkaly vtipných názvů – např. Safe Sex on the Beach (Bezpečný sex na pláži) nebo Dry Humping on The Beach (Suché dovádění na pláži).

Ohodnoťte tento recept:
0
Právě čtete

Recept: Sex on the Beach si vychutnáte i doma na zahradě. Příprava je rychlá