Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rapper Jackpot pokřtil s Vilemém Čokem a modelkami nový videoklip

Redakce

Redakce

5. 4. 2012

Po debutovém albu Už je čas přišel rapper Jackpot s prvním oficiálním videoklipem k tracku Celou noc, na němž hostovala Míša Petrik. V pražském klubu LaMafia ho pokřtil Vilém Čok.

Jackpot a Kateřina Šonková při natáčení videoklipu Foto: Marián Juskanin, TOPZINE.cz

Na scéně se objevil Jackpot v roce 2004, kdy vydal v americkém Dallasu svoje první demo First Step. Zásadní moment v kariéře nastal v roce 2007 po návratu do České republiky, kdy se dostal pod křídla Allin agentury, pod kterou vydal debutovou fošnu Už je čas, jehož texty jsou nabité osobními pocity a prožitky autora.

Čtěte také o Chaozzu, kapele, která definovala český hip hop

Kromě vlastních show, kterých za šest let na české hip hopové scéně odehrál nespočet, předskakoval i českým kultovním partám PSH nebo Indy & Wich a na současný rok plánuje novinkové album.

K natáčení videoklipu Celou noc

Klip Celou noc se natáčel v prostorách hotelu Ibis a v klubu LaMafia. Jeho producent Marty Hrášek  TOPZINE.cz  řekl:  „Klip je postaven na vztahu dvou lidí, ve kterém nic není jak se zdá. I když to na jednu stranu vypadá hezky a líbivě, tak na druhou stranu realita může být úplně jiná.“

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba-jackpot-18-3-2012-juskanin/]

V hlavní roli, vedle Jackpota samozřejmě, se představila Miss Bohemia 2008 Kateřina Šonková, pro kterou je to první větší role. Pozadu ale nezůstanou ani milovníci bojových sportů a akce. V klipu se objeví profesionální kickboxer Ondřej Hutník a zpěvačka Míša Petrik.

Křtu se zhostil Vilém Čok

Křest videoklipu se uskutečnil v pražském showbaru LaMafia a kromě tvůrců klipu, zpěváků z branže a krásných modelek nechyběl ani zpěvák Vilém Čok, který klip slavnostně představil veřejnosti.

Kromě živého vystoupení Jackpota a Míšy Petrik, které bylo vrcholem večera, zaujali svoji žhavou módní přehlídkou i vicemiss ČR 2005 Michaela Štoudková, Kateřina Šonková, Tereza Hlinková a Taťána Makarenko. A že byla žhavá v pravém slova smyslu, o to se postarali barmani klubu se svoji fireshow v průběhu přehlídky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rapper Jackpot pokřtil s Vilemém Čokem a modelkami nový videoklip