×
TOPZINE.cz

Potvrzeno. Novým moderátorem Oscarů bude komik Eddie Murphy

Eddie Murphy na Oscarech 2012
Eddie Murphy je i nový moderátor Oscarů 2012, Zdroj: oficiální stránky

Známe moderátora 84. ročníku Oscarů, od kterého se očekává velká show a hlavně zábava. Přímý přenos s Eddiem Murphym bude 26. února 2012 vysílat opět stanice ABC.

Novým moderátorem byl zvolen Eddie Murphy, Zdroj: oficiální stránky Oscarů

Brett Ratner, který patří mezi hlavní producenty pořádající předávání Oscarů, oznámil, že za moderátora show si zvolil známého komika Eddieho Murphyho. Dle nejnovějších zpráv Eddie jeho nabídku přijal.  A není se čemu divit. Murphy zářil především v osmdesátých a devadesátých letech a nyní po svých posledních rolích si potřebuje napravit reputaci.

Otázkou však zůstává, jestli zvládne náležitě moderovat celý ceremoniál. Do karet mu samozřejmě hrají jeho zkušenosti z populární americké show Saturday Night Live a schopnost improvizovat. Také Ratner mu plně důvěřuje. Dokonce o něm prohlásil, že je geniální komik a jeden z nejvlivnějších a největších umělců vůbec.

Samotný Ratner nyní dokončuje akční komedii Mistrovský plán, která jde do českých kin v listopadu. Ve snímku se mimo jiné představí Ben Stiller, Matthew Broderick a také zmiňovaný Eddie Murphy. Potenciální zmedializování Murphyho by tedy pro režiséra určitě nebylo na škodu. Snad Murphy dokáže předčít mladičkou dvojici Anne Hathaway a Jamese Franca, která moderovala minulý ročník. Což koneckonců nebude tak těžké.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..