Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Potvrzeno. Novým moderátorem Oscarů bude komik Eddie Murphy

Známe moderátora 84. ročníku Oscarů, od kterého se očekává velká show a hlavně zábava. Přímý přenos s Eddiem Murphym bude 26. února 2012 vysílat opět stanice ABC.

Eddie Murphy je nový moderátor Oscarů

Novým moderátorem byl zvolen Eddie Murphy, Zdroj: oficiální stránky Oscarů

Brett Ratner, který patří mezi hlavní producenty pořádající předávání Oscarů, oznámil, že za moderátora show si zvolil známého komika Eddieho Murphyho. Dle nejnovějších zpráv Eddie jeho nabídku přijal.  A není se čemu divit. Murphy zářil především v osmdesátých a devadesátých letech a nyní po svých posledních rolích si potřebuje napravit reputaci.

Otázkou však zůstává, jestli zvládne náležitě moderovat celý ceremoniál. Do karet mu samozřejmě hrají jeho zkušenosti z populární americké show Saturday Night Live a schopnost improvizovat. Také Ratner mu plně důvěřuje. Dokonce o něm prohlásil, že je geniální komik a jeden z nejvlivnějších a největších umělců vůbec.

Samotný Ratner nyní dokončuje akční komedii Mistrovský plán, která jde do českých kin v listopadu. Ve snímku se mimo jiné představí Ben Stiller, Matthew Broderick a také zmiňovaný Eddie Murphy. Potenciální zmedializování Murphyho by tedy pro režiséra určitě nebylo na škodu. Snad Murphy dokáže předčít mladičkou dvojici Anne Hathaway a Jamese Franca, která moderovala minulý ročník. Což koneckonců nebude tak těžké.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Potvrzeno. Novým moderátorem Oscarů bude komik Eddie Murphy