Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer filmu Mistrovský plán: Stiller a Murphy kradou dvě stě mega

Marek Benda

Marek Benda

26. 8. 2011

OBR: Mistrovský plánTvrdě pracující personál v luxusní části New Yorku udělal jednu velkou chybu. Příliš důvěřoval místnímu milionáři. Ten je okradl o jejich peníze na odpočinek. A má toho na svědomí více. Jediná šance je vzít si zářivý důchod zpět.

OBR: Mistrovský plán

Tak to je naše parta. Zdroj: distributor filmu

Přestože režisér Brett Ratner zakončil trilogii o mutantech X-Men velmi rozpačitě, na podobnou akční komedii má patent díky svému ranému filmu Křižovatka smrti. Zvláště když má k dispozici takové herce, jakými jsou Ben Stiller, Eddie Murphy (tentokrát ho uvidíme opravdu jen jednou), Matthew Broderick nebo z Korejské války navrátivší se Alan Alda, mohla by se tato jízda povést.

Když nás trailer zorientuje v příběhu, začne nám servírovat to, co chceme. Stačí, aby Eddie Murphy nahodil výraz vy chcete ukrást dvě stě melounů, a je vymalováno. Začnete věřit, že si přece jen užijete film s úsměvem na rtech.

Co více ale očekávat od takového počinu? Čtvrté Dannyho parťáky? Pokračování Loupeže po italsku? A co si slibovat od spojení, které si Ratner vyzkoušel v Křižovatce smrti, totiž souhru bělošského a černošského hrdiny na plátně? Mistrovský plán zřejmě neohromí, může však příjemně překvapit.

Mistrovský plán (Tower Heist)

USA, 2011
Akční/Krimi/Komedie

Režie: Brett Ratner
Hrají: Ben Stiller, Eddie Murphy, Matthew Broderick, Casey Affleck, Téa Leoni, Alan Alda, Michael Peña, Gabourey Sidibe, Judd Hirsch

Premiéra v ČR: 10. listopadu 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer filmu Mistrovský plán: Stiller a Murphy kradou dvě stě mega