×
TOPZINE.cz

Oslavte silvestr v lázních. V čokoládovém zábalu a při svíčkách

FOTO: Vířivka pro dva
Zdroj: romantickevikendy.cz

Oslavy Nového roku probíhají každoročně ve velmi podobném duchu. Vyhněte se letos stereotypu. Party, tanec a alkohol vyměňte za masáže a procedury, které probudí vaše smysly. Do roku 2012 vejdete jako znovuzrozená.

FOTO: Masáž
Oslavte příchod nového roku jinak, Zdroj: ceskelazenstvi.cz

Nezáleží na tom, zda se rozhodnete trávit silvestra se svým milovaným partnerem nebo nejlepší kamarádkou, z velké nabídky lázeňských pobytů si vybere každý. Je jen na vás, zda zvolíte hotel na samotě, kde si budete plně vychutnávat zkrášlující služby, nebo se poohlédnete po ubytování ve městě, které nabízí noční vyžití.

Masáž pro dva

Silvestrovská party s přáteli je fajn, ale není nad romantickou oslavu jen se svým nejbližším. Vypněte své mobilní telefony a věnujte se jen jeden druhému.

Wellness hotely nabízí nespočet služeb pro dva, mezi které patří třeba relaxační masáž pro dvě osoby, soukromý vstup do vířivky nebo večeře při svíčkách. Tak na co ještě čekáte?

Silvestr, na který váš partner nezapomene, Zdroj: romantickevikendy.cz

Nejste-li momentálně zadaná, nevadí. Vezměte svojí nejlepší kamarádku a vyrazte na wellness pobyt pro ženy. Aktivnější jedinci mohou zvolit variantu kombinující masáže a cvičení, která je obzvláště vhodná po Vánocích, kdy je třeba shodit pár kil. To se vám podaří díky kondičnímu cvičení, jehož účinnost je znásobena lymfatickou masáží, která odvede z vašeho těla škodliviny.

Čtěte také: Ropné lázně jako léčebná procedura

Dělají se vám při pomyšlení na jakýkoli pohyb osypky? Tak pro vás je jako dělaný beauty pobyt. Po víkendu plném komfortu si budete připadat jako princezna. Na výběr máte kosmetické služby, kadeřnictví, manikúru, pedikúru, solárium nebo medové a čokoládové masáže. Vše nakonec můžete dovršit návštěvou wellness centra s vířivkou a saunou.

Kromě zkrašlovacích pobytů existují také čistě relaxační, kde místo pedikúry odpočíváte v solné jeskyni, která má blahodárný vliv na dýchací ústrojí. Thajské olejové masáže vás poté dokonale uvolní a zbaví stresu.

Dopřejte si odpočinek a na chvíli zapomeňte na všechny problémy. Užijte si silvestr a Nový rok v masážním lůžku nebo ve vířivce. Říká se přeci, jak na Nový rok, tak po celý rok.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..