Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nemáte zábrany a rády ukazujete holou kůži? Anthony vám padne do oka

Petra Červená

Petra Červená

20. 3. 2012

Odpočiňte si od barev zaplavujících jarní kolekce a zahalte se do černé. Anthony Vaccarello předvedl kolekci určenou pro silné ženy, které nosí svou ženskost jako brnění.

FOTO: kolekce jaro/léto 2012 Anthony Vaccarello

Málo látky, hodně průstřihů, Zdroj: facebook.com (Anthony Vaccarello)

V podzimní kolekci 2010 zkoumal Anthony Vaccarello kontrastní texturu černé barvy. Transparentnost a vyšívání vytvořily grafickou siluetu, která spolupracuje s tělem a nabírá rozměr surové sexuální přitažlivosti.

Každá jeho další kolekce na ni zčásti navazuje. Návrhářova obliba v černé je nepřehlédnutelná.

Belgicko-italské kořeny

Anthony má směs belgicko-italských kořenů. Oblečení navrhoval už od svých deseti let. Módu studoval na prestižní škole La Cambre v Bruselu.

Než se rozhodl vytvořit svoji vlastní značku, pracoval pro Fendi, kde se specializoval na design kožešin. V jeho životopise se však nejlépe vyjímá doba, kdy pracoval pro Karla Lagerfelda.

FOTO: kolekce jaro/léto 2012 Anthony Vaccarello

Verze pro chladné večery a odvážné ženy

V současné době Anthony žije a pracuje v Paříži. Po obdržení ocenění od ANDAM dostal příležitost zazářit na fashion weeku v Paříži.

Představil se jako návrhář se silnou vizí. Každý model vnímá jako výzvu. Chce zachytit krásu těla pomocí černé barvy. A tak ani jarní kolekce nemohla být barevnou výjimkou.

Rozednění podle Anthonyho Vaccarella

Do jarní kolekce Anthony zakomponoval příběh ženy, která se, po noční obhlídce barů, ocitla v pět hodin ráno na pláži. Stromy odráží temné světlo s nádechem nejhlubší půlnoční modré, protože rozednění je stále v nedohlednu.

FOTO: kolekce jaro/léto 2012 Anthony Vaccarello

Špetka barevného osvěžení do barvy noci

Anthony představil modely, které se samy nemohou rozhodnout, zda na sebe chtějí vzít podobu šatů nebo raději plavek. Temně modrá na šortkách, overalu či minišatech a vždy s výřezy a průstřihy.

Čtěte také: Jak vypadají šaty inspirované letem balonů

Rozvlněné hedvábí Anthonymu připomnělo pohyby vody a odraz měsíce na vodní hladině. Vznikly tak asymetrické šaty s průstřihy a rozparkem až ke kyčli.

Úzké minisukně doplněné průsvitnou halenkou nebo podprsenkovými topy podtrhovaly křivky ženského těla.

FOTO: kolekce jaro/léto 2012 Anthony Vaccarello

Modely, které odhalí každý nedostatek na ženském těle.

Modely Anthonyho Vaccarella se nesnaží vlichotit do vkusu většiny žen, neusilují o předvedení na červeném koberci. Jsou jako koření wasabi, jeho ostrost každý neocení. Anthony navrhuje pro opravdu sebevědomé ženy bez gramu tuku navíc a s velkou chutí provokovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nemáte zábrany a rády ukazujete holou kůži? Anthony vám padne do oka