Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Nejvíce sexy žena světa: Scarlett Johansson září nejen na filmovém plátně

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

21. 10. 2013

Herečka Scarlett Johansson sklízí další úspěch, tentokrát ale nikoliv na poli filmu. Magazín Esquire ji totiž už podruhé označil za nejvíc sexy ženu na světě. Dosud se to nikomu jinému nepodařilo.

FOTO: Scarlett Johansson ve filmu Avengers

Scarlett Johansson se před kamerou nebojí ukázat své přednosti. Zdroj: Falcon

Scarlett Johansson vyhlásil časopis Esquire za nejvíc sexy ženu světa už v roce 2006. Letos si úspěch zopakovala. Předchozími držitelkami tohoto titulu byly například Mila Kunis, Rihanna nebo Halle Berry. Johansson se ale jako první podařilo získat titul podruhé.

Osmadvacetiletá kráska odstartovala svou hereckou kariéru v nepříliš povedeném snímku Všude dobře, doma nejlíp. To jí ale bylo pouhých deset let a od té doby se pomalými krůčky dostávala na hollywoodský vrchol. Po cestě si stihla zahrát v Nolanově Dokonalém triku nebo v komiksových Avengers, posbírat čtyři nominace na Zlaté glóby i se stát jednou z múz Woodyho Allena.

Letošní rok byl pro herečku podle jejích vlastních slov velmi náročný. Právě v těchto dnech vstupuje do kin nejnovější film, v němž si zahrála – Don Jon. A právě režisérská prvotina Josepha Gordona-Levitta je skvělým způsobem, jak vidět sexy Scarlett v akci. Přesvědčte se sami.

video
play-rounded-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejvíce sexy žena světa: Scarlett Johansson září nejen na filmovém plátně