Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Návštěvnost v USA: Úspěch slaví pokračování Padoucha a Machrů

Holohlavý padouch Gru a jeho adoptivní potomstvo si stále drží sympatie diváků a i tento týden vyhráli americký žebříček návštěvnosti. V závěsu za nimi skončil Adam Sandler a jeho parta machrů. Jak si vedly další snímky?

FOTO: Despicable Me 2

„Tak proč mě nikdo nemá rád?!“ Zdroj: CinemArt

Animovaná komedie Já, padouch 2 o tom, že i superzloduch se může bezhlavě zamilovat jako puberťák, obhájila vítězství z minulého týdne a o víkendu utržila 44,8 milionů. Při namlouvání titulní postavy Steve Carell údajně část replik improvizoval přímo v dabingovém studiu.

Druhá příčka patří bláznivé taškařici Machři 2, za kterou diváci v premiérovém víkendu nechali v pokladnách 42,5 milionů. Komedii navazující na úspěšný snímek z roku 2010 opět vévodí Adam Sandler, kterému sekunduje skvadra všech jeho věrných spoluhráčů kromě zaneprázdněného Roba Schneidera.

video
play-sharp-fill

Na třetí pozici skončila další novinka Pacific Rim – Útok na Zemi, jejíž tržby za první víkend vyšplhaly na 38,3 milionů. Letos již několikátý trhák o záchraně naší planety je podle režiséra Guillerma del Tora úvodem vícedílné sci-fi ságy.

Čtvrté se umístily Drsňačky Sandra Bullock a Melissa McCarthy, které si na konto připsaly dalších 14 milionů dolarů. Trochu smutně pak z pátého místa vyhlíží Osamělý jezdec s Johnnym Deppem, jehož víkendové tržby činily 11,1 milionů.

Na kompletní žebříček tržeb se můžete podívat níže.

[table id=182 /]

Tento týden bude o umístění usilovat Bruce Willis se svým týmem stárnoucích agentů v pokračování akční komedie Red 2. Na lov zombie se pak vydají Ryan Reynolds a Jeff Bridges jako příslušníci R.I.P.D.-URNA: Útvaru Rozhodně Neživých Agentů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Návštěvnost v USA: Úspěch slaví pokračování Padoucha a Machrů