×
TOPZINE.cz

Trailer k filmu R.I.P.D. Ryan Reynolds slouží policii i po své smrti

FOTO: ripd-jeff-bridges-ryan-reynolds

Ryan Reynolds se představí v nové variaci na Muže v černém, kde bude místo mimozemských padouchů stíhat nepřátele ze záhrobí. Hlavním rozdílem je, že bude už dávno po smrti.

 

video

Člen policejního týmu s tváří Ryana Reynoldse při přestřelce přijde o život. Dostane se ale do zvláštního týmu organizace, která v originále nese název R.I.P.D. (Rest In Peace Department, v překladu Oddělení Odpočívej V Pokoji), kde bude posmrtně honit padouchy ze záhrobí se starším a zkušenějším parťákem.

Tak by se dala shrnout zápletka filmu s poněkud kostrbatým českým názvem R.I.P.D.-U.R.N.A.: Útvar Rozhodně Neživých Agentů.

Možná to až příliš připomíná jiný film. Kancelář, ve které jsou zesnulí policisté  přijímáni, je nápadně podobná té z Mužů v černém. To samé platí o starším parťákovi (Jeff Bridges), který zaučí nového mladého člena organizace.

Bytosti ze záhrobí nevypadají moc originálně nebo zajímavě. Film spíše sází na zábavu a vtipné scénky. Těch ale v traileru zas tolik nenajdete.

R.I.P.D. je filmem vycházejícím ze stejnojmenného komiksu, který se snaží pojmout téma Mužů v černém jiným a neotřelým způsobem. Podle traileru to zatím zas tak originálně nevypadá. Zda nás film překvapí, uvidíme v premiéře 18. července 2013.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..