Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu R.I.P.D. Ryan Reynolds slouží policii i po své smrti

Redakce

Redakce

21. 4. 2013

Ryan Reynolds se představí v nové variaci na Muže v černém, kde bude místo mimozemských padouchů stíhat nepřátele ze záhrobí. Hlavním rozdílem je, že bude už dávno po smrti.

 

video
play-sharp-fill

Člen policejního týmu s tváří Ryana Reynoldse při přestřelce přijde o život. Dostane se ale do zvláštního týmu organizace, která v originále nese název R.I.P.D. (Rest In Peace Department, v překladu Oddělení Odpočívej V Pokoji), kde bude posmrtně honit padouchy ze záhrobí se starším a zkušenějším parťákem.

Tak by se dala shrnout zápletka filmu s poněkud kostrbatým českým názvem R.I.P.D.-U.R.N.A.: Útvar Rozhodně Neživých Agentů.

Možná to až příliš připomíná jiný film. Kancelář, ve které jsou zesnulí policisté  přijímáni, je nápadně podobná té z Mužů v černém. To samé platí o starším parťákovi (Jeff Bridges), který zaučí nového mladého člena organizace.

Bytosti ze záhrobí nevypadají moc originálně nebo zajímavě. Film spíše sází na zábavu a vtipné scénky. Těch ale v traileru zas tolik nenajdete.

R.I.P.D. je filmem vycházejícím ze stejnojmenného komiksu, který se snaží pojmout téma Mužů v černém jiným a neotřelým způsobem. Podle traileru to zatím zas tak originálně nevypadá. Zda nás film překvapí, uvidíme v premiéře 18. července 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu R.I.P.D. Ryan Reynolds slouží policii i po své smrti