Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Návštěvnost v USA: Černošský komorník a Aniston stále táhnou žebříček

Divácky atraktivní téma či nezajímavé novinky? Těžko říct přesně, proč se historický snímek The Butler i tento víkend umístil jako první v žebříčku americké návštěvnosti. Dobře si stále stojí i Millerovi na tripu. Jak se vedlo dalším filmům?

FOTO: Jane Fonda Alan Rickman The Butler

Alan Rickman jako Richard Nixon známý díky aféře Watersnape…, tedy Watergate. Zdroj: Weinstein

Drama The Butler o afroamerickém komorníkovi, který obsluhoval 8 prezidentů USA, se stále drží v zájmu publika a jeho konto přes víkend vzrostlo o 17 milionů. Po Nespoutaném Djangovi a retru 42 se v krátké době jedná o další snímek zabývající se obtížným začleňováním černochů do americké společnosti.

Druhý post z minulého týdne obhájila i bláznivá komedie Millerovi na tripu, která si na konto připsala 13,5 milionů dolarů. Jsou neustále rostoucí tržby nepřímým předsvatebním darem diváků Jennifer Aniston před jejím plánovaným sňatkem s hercem Justinem Therouxem?

video
play-sharp-fill

Na třetí pozici skončila premiérová romantická fantasy Mortal Instruments: Město z kostí, jejíž tržby dosáhly 9,3 milionů dolarů. Od filmu, který měl kráčet ve stopách Twillight ságy, se ale čekaly vyšší částky a v kuloárech se o něm začíná mluvit jako o propadáku.

Čtvrtá skončila britská sci-fi komedie Na konci světa, která za svůj první víkend utržila 8,9 milionů. Na pátém místě se umístil animák Letadla, který na tržbách sklidil 8,6 milionů.

Na kompletní žebříček tržeb se můžete podívat níže.

[table id=187 /]

Tento týden čekají americké diváky dva premiérové thrillery. V akční krimi Getaway Ethan Hawke zachraňuje unesenou manželku, britský snímek Closed Circuit bude vyprávět o dvojici bývalých milenců (Eric Bana, Rebeca Hall), kteří proti sobě stanou v soudní síni jako žalobce a obhájce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Návštěvnost v USA: Černošský komorník a Aniston stále táhnou žebříček