Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Striptérka Jennifer Aniston se odhalí ve filmu Millerovi na tripu

Říká se, že rodinu si nevyberete. Millerovi ale mohli, zvlášť když je ve hře auto plné marihuany, tučná odměna a osobní problémy každého z členů.

FOTO: Millerovi na tripu - Warner Bros.

Drogový dealer, panic, striptérka a holka na útěku. Ideální rodina! Zdroj: Warner Bros.

David (Jason Sudeikis) je kvůli dluhům nucen narychlo sehnat peníze, aby mohl splatit zboží svým dodavatelům. Kývne tedy na nabídku převézt trochu marihuany přes hranice, aby si snadno a rychle vydělal.

Zločin se ale musí pořádně promyslet, a tak ho napadne, že kdyby jel do Mexika jako hlava typické americké rodinky, rozhodně si ho na hranicích nikdo všímat nebude. Háček je v tom, že David žádnou nemá, a tak si musí sehnat náhradníky. Samozřejmě za peníze.

Těžko říct, jestli si svým výběrem opravdu polepší a podaří se mu přes hranice projet, aniž by vzbuzoval pozornost. Za manželku si totiž vybere profesionální striptérku s ostrým jazykem Rose (Jennifer Aniston) a jako své potomky si zvolí poněkud zmateného souseda z paneláku Kennyho (Will Poulter) a dospívající drsňačku na útěku Casey (Emma Roberts).

Asi je vám jasné, že v takovém složení sotva mohou představovat typickou americkou rodinu a že s marihuanou, která z té slibované trošky přerostla do objemu velkého karavanu, to taky nepůjde úplně podle plánu.

FOTO: Millerovi na tripu - Jennifer Aniston - Warner Bros.

Ze sprosté striptérky spokojenou mámou. Zdroj: Warner Bros.

Millerovi na tripu je zkrátka oddechová komedie, i když takové scény, jako je kousnutí tarantule do rozkroku nebo striptýzové tanečky, jsou důvodem, proč je film přístupný až od patnácti let.

Pokud máte rádi rodinné a tak trochu bláznivé komedie nebo chcete přinejmenším vidět sladkou Jennifer Aniston v roli ironické striptérky, určitě si nenechte ujít českou premiéru, která je naplánovaná na 29. srpna.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Striptérka Jennifer Aniston se odhalí ve filmu Millerovi na tripu