×
TOPZINE.cz

Striptérka Jennifer Aniston se odhalí ve filmu Millerovi na tripu

FOTO: Millerovi na tripu - Warner Bros.
Drogový delar, panic, striptérka a

Říká se, že rodinu si nevyberete. Millerovi ale mohli, zvlášť když je ve hře auto plné marihuany, tučná odměna a osobní problémy každého z členů.

FOTO: Millerovi na tripu - Warner Bros.
Drogový dealer, panic, striptérka a holka na útěku. Ideální rodina! Zdroj: Warner Bros.

David (Jason Sudeikis) je kvůli dluhům nucen narychlo sehnat peníze, aby mohl splatit zboží svým dodavatelům. Kývne tedy na nabídku převézt trochu marihuany přes hranice, aby si snadno a rychle vydělal.

Zločin se ale musí pořádně promyslet, a tak ho napadne, že kdyby jel do Mexika jako hlava typické americké rodinky, rozhodně si ho na hranicích nikdo všímat nebude. Háček je v tom, že David žádnou nemá, a tak si musí sehnat náhradníky. Samozřejmě za peníze.

Těžko říct, jestli si svým výběrem opravdu polepší a podaří se mu přes hranice projet, aniž by vzbuzoval pozornost. Za manželku si totiž vybere profesionální striptérku s ostrým jazykem Rose (Jennifer Aniston) a jako své potomky si zvolí poněkud zmateného souseda z paneláku Kennyho (Will Poulter) a dospívající drsňačku na útěku Casey (Emma Roberts).

Asi je vám jasné, že v takovém složení sotva mohou představovat typickou americkou rodinu a že s marihuanou, která z té slibované trošky přerostla do objemu velkého karavanu, to taky nepůjde úplně podle plánu.

FOTO: Millerovi na tripu - Jennifer Aniston - Warner Bros.
Ze sprosté striptérky spokojenou mámou. Zdroj: Warner Bros.

Millerovi na tripu je zkrátka oddechová komedie, i když takové scény, jako je kousnutí tarantule do rozkroku nebo striptýzové tanečky, jsou důvodem, proč je film přístupný až od patnácti let.

Pokud máte rádi rodinné a tak trochu bláznivé komedie nebo chcete přinejmenším vidět sladkou Jennifer Aniston v roli ironické striptérky, určitě si nenechte ujít českou premiéru, která je naplánovaná na 29. srpna.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..