Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Trailer k filmu Getaway: Selena Gomez pomáhá zachraňovat cizí manželku

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

14. 6. 2013

Co kdyby vám jednoho dne unesli toho, na kom vám nejvíc záleží? Následovali byste instrukce tajemného hlasu v autě, nebo se vzepřeli a riskovali smrt nejbližšího?

play-rounded-fill

U traileru ke snímku Getaway čekejte napětí od první do poslední vteřiny. Upoutávka, která vypadá jako filmový mix Rychle a zběsile a hororové řady Saw, vypráví příběh jednoho zoufalého muže, který je pro záchranu své manželky ochoten překonat nejen svůj strach, ale i leckterý silniční zákon.

Brent Magna (Ethan Hawke) zažívá tu nejhorší noční můru – jeho žena byla unesena neznámým a očividně psychicky labilním mužem. Ten Brentovi dává pokyny, díky nimž se kousek po kousku dopracovává k záchraně své polovičky a nejednou při nich riskuje život svůj i svého okolí.

FOTO: Getaway - Ethan Hawke a Selena Gomez

Záchrana manželky je s parťákem hned o něco zábavnější. Zdroj: After Dark Films

Začíná tak zběsilá jízda autem a hra o vteřiny, která rozhoduje o všem. Zvrat nastane až ve chvíli, kdy mu do auta i do života vstoupí Selena Gomez a na základě svolení tajemného hlasu v reproduktoru (po původním názoru, že ji má okamžitě zabít) se stává jeho společníkem na cestách.

Podaří se Brentovi rychle a zběsile dostat do bezpečí sebe, spolujezdce i manželku, nebo mu vyprší čas těsně před splněním všech nebezpečných úkolů? To se dozvíme nejdříve až po letních prázdninách. Hra začíná!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Trailer k filmu Getaway: Selena Gomez pomáhá zachraňovat cizí manželku