Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Na filmy do Městské knihovny!

Redakce

Redakce

5. 1. 2010

zoufalci_loukaChcete levně zhlédnout aktuální kinohity, a to ještě v zajímavém prostředí? Podívejte se, jaké filmy pro vás připravila Městská knihovna v Praze!

Zoufalci Zdroj: Aerofilms

Zoufalci Zdroj: Aerofilms

Aerofilms uvádí  v Městské knihovně v Praze (Ústřední knihovna, velký sál – Mariánské nám. 1, Praha 1) vždy v 18:00 filmy za 60 Kč.

19.1. Prorok (Francie/Itálie, 2009, r. Jacques Audiard, frc. znění  s českými titulky)

Film oceněný Velkou cenou poroty v Cannes a nominovaný na Oscara za nejlepší cizojazyčný film. Kriminální drama z vězení, kam přichází negramotný Malik El Djebena, nový nástroj v rukách korsického gangu, který vládne i ve vězení.

21.1. Na sever (Norsko, 2009, r. Rune Denstad Langlo, norská verze s českými titulky)

Antidepresivní off-road movie v zemi věčného ledu absolvuje depresivní lyžař Jomar na sněžné rolbě se zásobou pěti litrů alkoholu, aby viděl své dítě, které se narodilo kdesi na severu. Putování dlouhé 900 km vede Jomara nejen k poznání dalších zmatených duších na cestě, ale i k poznání sebe.

27.1. Restaurované  filmy Jana Špáty (ČR, 2009, r. Jan Špáta, česky)

Výběr z unikátního projektu digitálního restaurování filmů klasika českého dokumentu. Dokumenty: Respice finem, Hallo Satchmo, Variace na téma Gustava Mahlera, Mezi světlem a tmou, Atletické variace.

28.1. Zoufalci (ČR, 2009, r. Jitka Rudolfová, česky) – recenze

Šestice bilancujících třicátníků zjistí, že žijí tak, jak nechtěli, ale ještě nemají jasno v tom, jak by vlastně chtěli žít.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na filmy do Městské knihovny!