Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Na Broadwayi zazáří Andílci za školou. Muzikál je dílem Michala Davida

Jana Kumherová

Jana Kumherová

19. 9. 2012

S muzikály se v posledních letech roztrhl pytel. Málokterý se nějak odlišuje od nepřeberného množství. Andílci za školou jsou něčím dosud neznámým. Premiéru mají 22. října na Broadwayi.

video
play-sharp-fill

Hamlet, Kleopatra, Vánoční zázrak a další. Na prknech Divadla Broadway zhlédli diváci už mnoho muzikálů. Tentokrát se ale cílová skupina vzácně promění. Hlavními hrdinkami jsou dívky v teenagerovském věku. Moderní dílo se zaměřuje na děti a puberťáky.

FOTO: Andílci za školou

5Angels se nemohou dočkat divadelní premiéry Foto: Anna Kottová, TOPZINE.cz

Hudbu složil Michal David a na pódiu se objeví hvězdy jako Josef Vojtek či Sabina Laurinová. Nejdůležitějšími účinkujícími ovšem bude dívčí skupina 5Angels.

Nejde o žádné začátečnice, které by se s trémou obávaly prvního veřejného vystoupení. Děvčata vydala tři cédéčka a jejich koncerty bývají vyprodané. Na TV Barrandov běží jejich vlastní pořad Zóna teens.

FOTO: Andílci za školou

Děvčatům velice pomáhá zejména Michal David s Filipem Renčem

Úspěchu by měly nahrát i zkušenosti Michala Davida s diskopříběhy a Filipa Renče s Rebely. Holky z 5Angels jsou velmi pracovitá banda, která dává do umění všechno a zkouškami tráví téměř všechen volný čas.

Andílci za školou

Divadlo Broadway

Scénář: Jan Hlaváč

Hudba: Michal David

Režie: Filip Renč

Hrají: Josef Vojtek, Bohouš Josef, Pavel Vítek, Linda Finková, Sabina Laurinová, Filip Antonio, dívčí skupina 5Angels a další

Premiéra: 22. října

Vstupenky: 499 Kč, 349 Kč, 249 Kč, 149 Kč a 99Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Broadwayi zazáří Andílci za školou. Muzikál je dílem Michala Davida