×
TOPZINE.cz

Na Broadwayi zazáří Andílci za školou. Muzikál je dílem Michala Davida

FOTO: Andílci za školou
Děvčatům velice pomáhá zejména Michal David

S muzikály se v posledních letech roztrhl pytel. Málokterý se nějak odlišuje od nepřeberného množství. Andílci za školou jsou něčím dosud neznámým. Premiéru mají 22. října na Broadwayi.

video

Hamlet, Kleopatra, Vánoční zázrak a další. Na prknech Divadla Broadway zhlédli diváci už mnoho muzikálů. Tentokrát se ale cílová skupina vzácně promění. Hlavními hrdinkami jsou dívky v teenagerovském věku. Moderní dílo se zaměřuje na děti a puberťáky.

FOTO: Andílci za školou
5Angels se nemohou dočkat divadelní premiéry Foto: Anna Kottová, TOPZINE.cz

Hudbu složil Michal David a na pódiu se objeví hvězdy jako Josef Vojtek či Sabina Laurinová. Nejdůležitějšími účinkujícími ovšem bude dívčí skupina 5Angels.

Nejde o žádné začátečnice, které by se s trémou obávaly prvního veřejného vystoupení. Děvčata vydala tři cédéčka a jejich koncerty bývají vyprodané. Na TV Barrandov běží jejich vlastní pořad Zóna teens.

[album:

Jak se staví k tomu, že si konečně vyzkoušejí i hraní v muzikálu? „Je to pro nás něco neskutečného, že vůbec máme tuto šanci. O tom se nám jenom zdálo,“ rozplývají se Nicola, Vendy, Míša, Angee a Tereza. Kromě zpěvu, který začaly studovat u Lindy Finkové, se věnují hudebním nástrojům a tanci.

Tvůrci jsou přesvědčeni, že právě představení tohoto typu je něčím, co na našich pódiích stále chybí. Rodinný muzikál by se měl odlišovat od dalších muzikálů, které se momentálně hrají nebo se připravují. Premiéru Andílků za školou proběhne jen dvanáct dní po prvním uvedení proslulého Klíče králů Daniela Landy.

FOTO: Andílci za školou
Děvčatům velice pomáhá zejména Michal David s Filipem Renčem

Úspěchu by měly nahrát i zkušenosti Michala Davida s diskopříběhy a Filipa Renče s Rebely. Holky z 5Angels jsou velmi pracovitá banda, která dává do umění všechno a zkouškami tráví téměř všechen volný čas.

Andílci za školou

Divadlo Broadway

Scénář: Jan Hlaváč

Hudba: Michal David

Režie: Filip Renč

Hrají: Josef Vojtek, Bohouš Josef, Pavel Vítek, Linda Finková, Sabina Laurinová, Filip Antonio, dívčí skupina 5Angels a další

Premiéra: 22. října

Vstupenky: 499 Kč, 349 Kč, 249 Kč, 149 Kč a 99KčDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..