Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Miss Jitka Nováčková se rozešla s přítelem a nafotila novou kampaň

Anna Talašová

Anna Talašová

25. 8. 2011

Úřadující Česká Miss Jitka Nováčková nafotila kampaň k novému ročníku České Miss 2012. Castingy odstartují na podzim a budou se konat v každém krajském městě. Jitka při hledání své nástupkyně samozřejmě nebude chybět.

FOTO: Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, Zdroj: ceskamiss.cz

Nový koncept národní soutěže krásy podpoří i zcela nová kampaň. „Motivem vizuálů pro nadcházející ročník České Miss 2012 je květina. Ta symbolizuje nejen krásu soutěžících, ale i jejich jedinečnost, ženskost a čistotu,“ popisuje David Foldyna, art director reklamní agentury, která má podobu kampaně na svědomí. A stejně jako poupě rozkvetla na snímcích Jana Tůmy i letošní královna krásy Jitka Nováčková.

„Jitku jsem od jejího vítězství v České Miss 2011 fotil hned několikrát, takže ji v roli fotomodelky znám dobře. Tentokrát jsem ji ale nepoznával. Perfektní přístup, pózy, vystupování. Celkově působila před objektivem daleko sebejistěji, uvolněněji a profesionálněji. Byla radost s ní a celým týmem spolupracovat,“ hodnotí fotograf kariérní posun České Miss po návratu ze zámoří, kde Jitka krátce studovala na New York Film Academy.

FOTO: Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

Jitka při focení kampaně pro další ročník

Plný diář a pracovní aktivity v zahraničí však nezměnily Jitce Nováčkové jen profesní život, ale i osobní. „Už před mým odjezdem do New Yorku jsme se s Markem domluvili, že si dáme čas na rozmyšlenou. Dělí nás nejen vzdálenost, ale i velké časové vytížení. Zůstáváme v kontaktu a pevně věřím, že až poleví mé pracovní vytížení, najdeme k sobě cestu zpátky. Teď před mým odjezdem na Miss Universe do Sao Paula nemám opravdu volnou ani chvilku,“ uvedla Jitka Nováčková.

Připomeňte si finálový večer České Miss 2011

V Sao Paulu bude Jitka soutěžit v šatech od návrhářky Jany Berg. V hlavní večerní róbě v barvě královské modři má připomínat mořskou pannu. Společenský model tvoří kombinace tří různých variací hedvábí – satén, šifon a žoržet pošitý drobnými korálky a flitry, to vše je propojeno krajkovými aplikacemi.

FOTO: Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

V modelech Jany Berg

Kolekce modelů pro Jitku je dále doplněna bílou večerní róbou a čtyřmi koktejlovými šaty. „Naší snahou bylo vybrat modely různorodé od vysoce elegantních přes romanticky něžné, rafinované až po mladistvě provokativní,“ uvedla Jana Berg.

Podpořit můžete Jitku nejen 12. září v průběhu finálového večera u televizních obrazovek, ale nově také v internetovém hlasování na webových stránkách Miss Universe. Hlasy posílejte do 11. září.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Miss Jitka Nováčková se rozešla s přítelem a nafotila novou kampaň