Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Česká Miss 2011: Podívejte se na nové královny krásy!

Redakce

Redakce

20. 3. 2011

Odborná porota a diváci včera pronesli verdikt nad čtrnácti krásnými dívkami z celé republiky a zvolili krasavice, kterým začíná hektický rok. Diváci hlasovali pro osmnáctiletou blondýnu Jitku Nováčkovou, které byl udělen titul Česká Miss 2011. Titul Česká Miss World získala Denisa Domanská. Českou Miss Earth se stala Šárka Cojocarová.

FOTO: Vítězky České Miss 2011

Vítězné trio, Zdroj: Topzine.cz, Foto: Martin Koubek

Soutěž Miss ČR, kterou jsme znali donedávna, existovala v Česku už od roku 1989 a její historicky první vítězkou se stala Ivana Christová. V roce 2005 založila Michaela Maláčová konkurenční soutěž Česká Miss a od té doby mělo Česko vždy dvě královny krásy. Vloni se obě soutěže sloučily a nyní působí pod názvem Česká Miss pod vedením Michaely Maláčové. Její první vítězkou se stala Jitka Válková.

Finále České Miss 2011

Ta zahájila i slavnostní večer v Hudebním divadle Karlín. Ti, kteří očekávali dojemný proslov, se nedočkali. Česká Miss 2010 Válková zazpívala a dokázala tak, že miss není jen netalentovaná loutka. A nebyla samozřejmě jediná, která na galavečeru předvedla své pěvecké kvality. Následoval ji i charismatický Richard Müller a kapela Toxique v čele s excentrickou zpěvačkou Klárou Vytiskovou. Na jevišti se předvedlo i duo Dae Men, které představilo úplně nové představení.

FOTO: Česká Miss 2011, Miss Earth - Šárka Cojocarová

Česká Miss Earth – Šárka Cojocarová, Zdroj: ceskamiss.cz

Co se finálového večera týče, pojat byl samozřejmě ve velkém stylu. Místo čestné členky poroty zaujala Dagmar Havlová, která byla obklopena dalšími slavnými jmény. Modelky hodnotil i legendární lyžař Alberto Tomba, docent Jan Měšťák, kuchař Emanuele Ridi nebo Jaro Slávik. Celým večerem provázela Dara Rolins v doprovodu gentlemana Petra Vondráčka.

Finále se účastnily dívky kolem dvaceti let, většinou dlouhovlasé brunety. Nutno podotknout, že ani jedna z těchto slečen nevynikala nad rámec ani svým šarmem, ani originalitou svého medailonku.

FOTO: Česká Miss 2011, Miss World - Denisa Domanská

Česká Miss World – Denisa Domanská, Zdroj: ceskamiss.cz

Originalita se ovšem nedala upřít šatům, které dívky během večera nosily. Perličkou byla kolekce šatů Oscar de la Renta, která střihy i barvami evokovala něhu, ženskost a zároveň nevinnost éterických soutěžících. Finalistky dále oblékly šaty mladých českých návrhářů a nechyběla ani promenáda v plavkách – zde se modelky předvedly v plavkách Aquila.

Všechny finalistky bojovaly kromě hlavních titulů i o ocenění Česká Miss Internet, Česká Miss posluchačů Frekvence 1 nebo Česká Miss čtenářů Blesk. Novinkou je udělení titulu Česká Miss Earth. Na základě charitativních medailonků se jí stala dvaadvacetiletá Šárka Cojocarová ze Svobodných Heřmanic. Ta jako jedna z mála projevila i trochu originality při vyplňování dotazníků, které uveřejňovala média.

FOTO: Česká miss 2011 Jitka Nováčková

Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, Zdroj: ceskamiss.cz

Nutno ještě dodat, co bude nyní s dvěma novými misskami. Dnešním dnem nastupují do nové funkce a vyjma cen každou z nich čekají i velké úkoly. Jitka Nováčková jako nová Česká Miss 2011 získala dovolenou v Karibiku, auto a mnoho dalších cen. Má však nelehký úkol – křehká blondýna bude Česko reprezentovat na Miss Universe. Její nová kolegyně, sympatická Denisa Domanská s titulem Česká Miss World bude vyslána na světovou soutěž Miss World.

Máme tedy hned dvě žhavá želízka v ohni světové krásy. Uvidíme, jak se na první pohled obyčejné slečny poperou s takovou výzvou a zda budou opakovat úspěchy některých svých předchůdkyň!

FOTO: Česká Miss 2011 Jitka Nováčková

Jitka Nováčková v plavkách, Zdroj: ceskamiss.cz

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Česká Miss 2011: Podívejte se na nové královny krásy!