Milla Jovovich a David Thewlis zazáří spolu v připravované adaptaci

Plánovanou adaptací je The Winter Queen, detektivní román z pera Borise Akunina, současného populárního ruského autora.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/winterqueen/]

Příběh se točí kolem mladého detektiva Fandorina, který společně s moskevskou policií řeší zdánlivou sebevraždu úspěšného univerzitního studenta. Zanedlouho se detektiv ocitne uprostřed mezinárodního spiknutí, v němž má nakročeno stát se jednou z dalších obětí. Jenže pouze on může vyřešit tento záhadný a důmyslný zločin.

Knižní román The Winter Queen však neměl okamžitý úspěch. Když byl vydán v roce 1998, prodalo se pouze 6000 výtisků. Nicméně roku 2003  byl nominován na cenu Gold Award Dagger (Krimi román roku).

Jednu z hlavních postav ztvární Milla Jovovich, konkrétně roli tajemné Lady Amalie, oproti ní Anjelica Huston (která se naposledy objevila v seriálu Smash)  ztvární Lady Astair a David Thewlis (známý z role profesora Lupina ze ságy o Harry Potterovi) roli hraběte Zurova.

Původně mělo natáčení začít v červnu roku 2007, ale kvůli těhotenství Milly Jovovich se zfilmování románu zcela odložilo. Celkový rozpočet filmu byl stanoven na 35 milionů dolarů.

The Winter Queen (The Winter Queen), Akční / Krimi / Drama, USA / Rusko /, Velká Británie, 2013, Režie: Fjodor Bondarčuk, Hrají: Milla Jovovich, Anjelica Huston, David Thewlis, Anton Yelchin

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Martin Pevný
Narodil se 18. září 1994 v Praze. Třetím rokem studuje obor Informační technologie na SOŠ. Mimo články překládá trailery, reportáže i rozhovory. Fan-page: https://www.facebook.com/pages/Martin-Pevn%C3%BD/140756682633459?ref=hl Můžete ho kontaktovat na mailu: pevny@seznam.cz

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*