Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Michael Fassbender a Maggie Gyllenhaal nás budou bavit společně

Petr Bělecký

Petr Bělecký

4. 1. 2013

Dovedete si představit Michaela Fassbendera v muzikálové komedii? Pokud ne, zbystřete. Po boku Maggie Gyllenhaal ho totiž právě komediální role čeká, a to již tento rok.

FOTO: Michael Fassbender ve filmu Stud

Michaela Fassbendera uvidíme jako tajemného zpěváka. Zdroj: AČFK

Snímek Frank má být muzikálovou komedií, jejíž příběh bude vyprávět o mladém muzikantovi Johnovi. Ten se při honbě za svým hudebním snem stane součástí výstřední kapely, v jejímž čele stojí tajemná postava Franka. Role ambiciózního mladíka Johna se ujme Domhnall Gleeson, známý jako Bill Weasley ze ságy o Harry Potterovi. Tajemného frontmana kapely ztvární zmiňovaný Michael Fassbender.

Mužský ansámbl doplní Maggie Gyllenhaal. Ač nebyly potvrzeny žádné podrobnosti o její roli, některé zdroje spekulují, že by měla vytvořit milostnou dvojici právě s Michalem Fassbenderem.

Čtěte také: Maggie Gyllenhall: Nepřehlédnutelná drsňačka se sexy bratrem

Režisérem připravovaného snímku je Lenny Abrahamson, tvůrce experimentálních, a u nás tedy nepříliš známých snímků, jakými jsou Adam and Paul nebo Dublin 26.06.08: A Movie in 4 Days. Film se nachází ve fázi příprav, a tak ještě stále může dojít k doplnění hereckého obsazení. Natáčení by se dle plánu mělo rozběhnout během ledna, a to v Novém Mexiku.

Frank

Drama
Velká Británie, 2013

Režie: Lenny Abrahamson
Hrají: Michael Fassbender, Domhnall Gleeson, Maggie Gyllenhaal, Scoot McNairy, Hayley Derryberry, Matthew Page

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michael Fassbender a Maggie Gyllenhaal nás budou bavit společně