Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Masters of Rock 2011: Co může hudební festival nabídnout kromě muziky?

Festival Masters of Rock, proslulý svým hvězdným obsazením a v České republice, co se velikosti jmen týče, bez konkurence, nabízí i pestrou paletu mimohudební zábavy.

foto Finntroll

Finntroll při zimním koncertě v ČR, Foto: Tereza Ticháčková, Topzine.cz

Letos Masters láká posluchače na historicky první český koncert kapel jako zmalované Twisted Sister, Pagan Alliance v podání Finntroll a Eluveitie, dále Hammerfall, Moonspell, Airbourne, Alkehol, U.D.O., Oomph!, Tři Sestry a sázku na jistotu – Helloween. V repertoáru nebude chybět ani ženské zastoupení například ve skupinách Sirenia, Guano Apes či Arkona.

Podívejte se, jak vypadal pražský koncert skupiny Helloween

Pominu-li přátelskou atmosféru, která, ačkoli není v kompetenci pořadatelů, je vždy přítomna, nabízí festival i jiné aktivity než poslech hudby a případné pogo. Vzhledem k lokalitě máte možnost zajít na pravidelně pořádanou exkurzi v likérce R. Jelínek a následně výrobky okusit v praxi u některého z mnoha stánků.

Poprvé v devítileté historii festivalu bude uvnitř areálu k dostání pivo od více než jednoho pivovaru. Množství občerstvení, jež bude k dispozici na centrální občerstvovací ploše uvnitř likérky, tak nyní budete moci zapít pěti druhy piva. Nebude chybět ani pivo nealkoholické.

foto Masters of Rock

Mapka Masters of Rock, Zdroj: mastersofrock.cz

Gambrinus se této příležitosti chytil a nabídne celé městečko zábavy. To bude plné atrakcí jako například osvěžující vodní fotbal pro parné dny, horolezecká plechovka, sumo, gladiator, pivní vlna a mnoho dalších.

Vstupenky koupíte online za 1200 korun

Již tradičním se stal bungee jumping, jehož stožár se tyčí vysoko nad celým festivalem, a který se pyšní tím, že je nejvyšším festivalovým bungee jumpingem. Dále se můžete pobavit v M-Stage – kavárě plné zábavy a nabít energii v některé z asijských čajoven, nebo můžete zajít na nákupy rockového oblečení a doplňků včetně cédéček.

Masters of Rock 2011:

Datum konání: 14. až 17. červenec

Místo: Vizovice, areál likérky Rudolfa Jelínka

Vstup: 1200 korun

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Masters of Rock 2011: Co může hudební festival nabídnout kromě muziky?