Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Marni v H&M: Víme, jak vypadá kolekce v reálu. Co koupit a co ne?

Anna Talašová

Anna Talašová

5. 3. 2012

Brousíte si zuby na něco z kolekce Marni at H&M? Viděly jsme ji a s vámi se podělíme o dojmy z několika kousků, ať víte, co si koupit a na co bez výčitek zapomenout.

FOTO: Marni at H&M

Kupte hedvábné šaty nebo netypický kabát a nebudete litovat., Zdroj: H&M.com

Kolekci jsme si mohly osahat ještě před startovním výstřelem a přiznáváme, že je o co bojovat.

Zpracování ve většině případů nepokulhává (vysokou krejčovinu snad nečekáte, ne?) a investice do jednoho nadčasového kousku byste po čase neměli litovat.

Od čeho ruce pryč?

Obloukem se vyhněte zelené plastové tašce, která rozhodně za tisíc korun nestojí. Nevejde se vám do ní víc než pár papírů, tenký diář a mobil. Cokoliv tlustšího, jako třeba peněženka, zničí její tvar a tašku vyboulí. Nemá totiž žádné dno.

Pokud se neobejdete bez límečku, ujistěte se, že jsou všechny pajetky poctivě připevněné. Pod drobnohledem prozkoumejte i kožený náhrdelník s plastovými bílými kvítky, které musí pevně držet.

FOTO: Marni at H&M

Zdroj: H&M.com

Naopak skvěle vypadají listové náhrdelníky, které se staly už teď must-have doplňky. Plast, pryskyřice a umělé drahokamy vytvářejí opravdu osobitý kousek, stačí jen vybrat si barevné provedení. Navíc jsou poměrně bytelné, nebudou tedy odsouzeny k dožití v polstrované šperkovnici, kam se na ně člověk bojí i podívat.

Podívejte se na kompletní kolekci Marni v H&M

Velkým lákadlem celé kolekce jsou materiály. Hladká i pevná bavlna, matová kůže, lamé, taft ale hlavně hedvábí. Od jemných hedvábných kousků jsme nemohly odtrhnout ruce, a třeba takové vzorované šaty budou perfektním společníkem na léto.

Ceny hedvábných kousků jsou přijatelné a hádáme, že hned po doplňcích zmizí z obchodu nejrychleji.

Tip redakce

Černý puntíkatý kabátek je alternativou pro ty, kteří by před výraznými vzory a barvami nejradši strčili hlavu do písku. Je to vděčný a nadčasový kousek, který s vhodným stylingem rozčeří stojaté vody v kanceláři a zvládne i víkendovou procházku.

Řada věcí má pro Marni typický elastický pás, který zvýrazňuje siluetu. Celá kolekce je opravdu promyšlená, všechno se dá kombinovat se vším a jednotlivé prvky se dají skládat do rozmanitých outfitů. Pokud k oblékání přistupujete vynalézavě, tahle spolupráce vás určitě potěší.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Marni v H&M: Víme, jak vypadá kolekce v reálu. Co koupit a co ne?