Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

FOTO: Kolekce Marni v H&M je plná jarní energie

Linda Machová

Linda Machová

4. 3. 2012

Minimalistické a hravé kousky inspirované italským neorealismem 50. a 60. let, taková bude nová kolekce Marni at H&M. Podívejte se, o co se budete moct poprat.

FOTO: Marni at H&M

Zlatý brokát se používá na sportovních soupravách., Zdroj: H&M.com

Nová kolekce Marni at H&M nabízí zcela nové pojetí módy 50. let. Od chvíle, kdy byla spolupráce ohlášena, jsme všichni plni očekávání, co Consuelo Castiglioni připraví. Styl Marni je svými modely vždy specifický a jinak tomu není ani v kolekci pro H&M.

Hedvábí v háemku

Návrháři nám rádi tvrdí, že postava je přeci tím hlavním. V kolekcích nám ale nabízí maxi svetry, kabáty krabicového střihu a dlouhé sukně. Pár takových kousků sice najdete i u Marni, ale jsou tam i sukně, které zdůrazní pas díky nenápadnému, ale efektnímu elastickému pásu.

FOTO: Marni for H&M

Vyražte na jaře ve výrazném potisku.

Dále se můžete těšit na hedvábné košile a šaty s kontrastujícím potiskem, letní pláště, sportovní soupravy v netradičním brokátu i pletené oděvy.

Dokonalé doplňky

Výrazné barvy jsou pro Marni typickým znakem. S novou kolekcí se nám nabízí neobvyklé kombinace, od modré přes oranžovou až ke zlaté.

A jak je u Marni zvykem, nechybí ani geometrické motivy a abstraktní naturalistické vzory, které můžete míchat podle vlastní fantazie.

FOTO: Marni for H&M

Doplňky mixují praktičnost a styl.

Maxi kabelky a tašky, šátky, art deco náramky, boty i klobouky doplňují kolekci. Náhrdelník složený z lístků se stal hitem celé kolekce, kterou Consuelo Castiglioni pro H&M navrhla.

Nemusíte se bát ho kombinovat se vzorovanými šaty ani jednobarevným trikem, obojí bude vypadat skvěle.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/marni_for_hm_2012_collection/]

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Kolekce Marni v H&M je plná jarní energie