Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Macy Gray v Praze představí část připravovaného alba

Adriana Semlová

Adriana Semlová

13. 7. 2011

V sobotu 16. července se našincům ukáže v Kulturním centru Vltavská americká soulová diva Macy Gray. Fanoučci se mohou těšit na starší singly i na novou ochutnávku z připravovaného alba.

FOTO: Macy Gray

Macy Gray, Zdroj: pořadatel koncertu

Když Macy začínala svou pěveckou kariéru, vysloužila si díky svému hlasu přezdívku Kačer Donald. Ten je však nezaměnitelný. Na konci 90. let všechny kritiky přesvědčila o svém talentu. Macy vydala svůj debut a její druhý singl I Try jí pomohl ke slávě. Minulý rok vydala pátou desku s názvem The Sellout, kterou v sobotu také představí v Praze. Zpěvaččin styl ovlivnily její hudební vzory Billie Holiday nebo Betty Davis .

Vstupenky kupujte za 880 korun online

Macy není jenom zpěvačkou a skladatelkou, objevila se i v několika filmech. Ve Scary Movie 3 nebo ve Spider-Manovi si dokonce zahrála sama sebe. Nyní Macy pracuje na dalším albu a alespoň jednu skladbu by z něj chtěla v Praze zahrát.

Macy Gray zavítá do Prahy již tuto sobotu 16. července. Od 20 hodin ji můžete vidět a hlavně slyšet v KC Vltavská. Vstupenky jsou k mání za 880 v předprodeji či za 950 na místě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Macy Gray v Praze představí část připravovaného alba