Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lidé si pletou Chada Smithe z „Red Hotů“ s Willem Ferrellem

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

23. 9. 2011

FOTO: Chad Smith a Will FerrellBubeník americké funk rockové kapely Red Hot Chili Peppers, Chad Smith, bojuje s Willem Ferrellem. Lidé si je často pletou. Pro Chada jsou takové chvíle trapnými příhodami, jež nedokáže ze svého života odstranit. Naštěstí jich není mnoho.

FOTO: Chad Smith a Will Ferrell

Chad Smith (vlevo) a Will Ferrell (vpravo), Foto: gigwise.com

Chad Smith je čas od času postaven do velmi trapné situace. Jelikož je členem velmi populárních Red Hot Chili Peppers, je Chad na určitý zájem zvyklý. Nechá se vyfotit se svými fanoušky, prohodí s nimi pár slov a tak podobně. Problém ale přijde ve chvíli, kdy ho lidé osloví jiným jménem – Will Ferrell.

Bubeník připustil, že lidé si ho se známým hercem pletou v jednom rozhovoru pro časopis Rolling Stone. Chad se objevil na stránkách magazínu a lidé k jeho podobizně přiřadili špatné jméno.

Lidé Chadovi nevěří, že není slavným hercem

Velmi nepříjemná příhoda se mu stala na letišti. V jednu chvíli za ním přišli jeho fanoušci, kteří byli natolik bystří, že v něm poznali slavného bubeníka. Nechali se s Chadem vyfotit a poté se zajímali již jen o své letadlo.

Čtěte také: Madonna natočila klip o květinách, které nenávidí

K Chadovi ale náhle přistoupila jiná skupina a zeptala se, zda je Will Ferrell. A i když to bylo velmi nepříjemné, Chad musel odpovědět, že ne. Jeden z příchozích se však na Chada obořil a sdělil mu, že právě viděl, jak se fotí s jinými fanoušky a nechápal, proč k němu je nepříjemný. Chad se zmohl na pouhé: „Chlape, říkám ti, že nejsem Will Ferrell.“

„Častokrát je mnohem jednodušší s lidmi prostě souhlasit, vyfotit se s nimi a nechat je odejít. Je zvláštní podobat se někomu tolik, že si vás ostatní pletou,“ vyjádřil se k letištnímu faux pas Smith.

Lidé tak k muzikantovi přicházejí a říkají mu, že milují jeho filmy. S tím už Chad patrně nic nenadělá. Sám dodal, že se s Ferrellem viděl pouze jednou v životě a absolutně nechápe, jak si je lidé mohou plést. Každý nezávislý pozorovatel ale zajisté potvrdí, že jisté podobné rysy u obou mužů skutečně existují.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lidé si pletou Chada Smithe z „Red Hotů“ s Willem Ferrellem