Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lana Del Rey: Ve čtrnácti mě kvůli alkoholismu šoupli na internát

Redakce

Redakce

15. 9. 2012

Americká zpěvačka Lana Del Rey se otevřeně vyjádřila ke svým problémům s alkoholem v rozhovoru pro britský časopis GQ. Na přebalu jeho nejnovějšího čísla navíc pózuje nahá, za což sklidila nemalou kritiku.

Lana Del Rey přiznala potíže s alkoholem Zdroj: lanadelrey.com

Lana Del Rey, známá především díky písni Video Games, odhalila drsné skutečnosti ze svého života. Prozradila, že když byla mladší, trpěla alkoholismem. Její rodiče ji proto poslali do internátní školy s přísným režimem, aby se zklidnila a zbavila svého zlozvyku.

Sama k tomu řekla: „Pila jsem strašně moc. Pila jsem každý den, klidně sama. Toto období mého života se ale pro mě stalo zároveň inspirací. Album Born to Die je právě o těchto divokých letech.“

Dále pokračovala: „Moji rodiče o mě měli strach, a ten jsem měla i já. Věděla jsem, že mám problém. Měla jsem to ráda více než cokoli jiného. Byla jsem úplně v hajzlu, totálně. Poprvé, když objevíte svoji temnou stranu, je to vzrušující, ale pak zjišťujete, že nad vámi začíná vítězit. Je to úplně jiné, když to o sobě víte. Cítila jsem se jak v jiném světě. Bylo to to nejhorší, co mě kdy potkalo.“

Zpěvačka pod palbou kritiky

Poté, co časopis GQ uveřejnil nové číslo, na jehož titulní straně Lana pózuje nahá, zvedla se vlna nespokojených ohlasů. Del Rey je zde vyobrazena po boku Tinie Tempaha, Robbieho Williamse, herců Johna Slatteryho a Jamese Cordena. Všichni muži jsou oblečení, jen ona na sobě má pouze šperky.

Čtěte také, proč se svléká Lady Gaga

Přebal časopisu byl zkritizován v mnoha médiích, některá označila titulní stránku jako sexistickou. Kritice neunikly ani fotografie, které článek doprovázely. Na jedné drží Lanu muž kolem krku a za ňadro.

Zpěvačka se nyní stala tváří reklamní kampaně švédské oděvní značky H&M. Jako součást projektu firma uveřejní video se zpěvaččiným coverem písně Blue Velvet od Bobbyho Vintona z roku 1963. Video bude v úplné podobě ke zhlédnutí na stránkách oděvní značky 19. září.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lana Del Rey: Ve čtrnácti mě kvůli alkoholismu šoupli na internát