Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga vypomáhá rodičům s restaurací. A láme rekordy na Twitteru

Redakce

Redakce

4. 2. 2012

Popová hvězda Lady Gaga nezahálí a pomohla s realizací malé italské restaurace svého otce v New Yorku. Vedle toho se jí mimořádně daří i na sociální síti Twitter.

Slavnostní otevření restaurace proběhlo koncem ledna a vzbudilo u Newyorčanů veliký zájem. Restaurace Joanne Trattoria se jmenuje po zesnulé sestře Lady Gaga a nepojme více jak osmdesát lidí.

Po Joanne se mi stýská, ale život jde dál a tahle restaurace je vzpomínkou na tuhle skvělou osobu.
Lady Gaga

O bezproblémový chod restaurace se budou starat rodiče Lady Gaga, Joseph a Cynthia Germanottovi. V restauraci si lidé mohou pochutnat například na masových kuličkách babičky Rosie nebo na Lasagních s deseti vrstvami, klasické italské specialitě.

Správná restaurace musí mít také bohatý nápojový lístek a v rodinné restauraci tomu nebude jinak: rodina Germanottových nabídne například mini-martini a bohatý výběr pravé italské kávy.

Lady Gaga trhá rekordy na Twitteru

Vedle zprovoznění otcovy restaurace sbírá Lady Gaga úspěchy i na dalších frontách. Začátkem ledna se zpěvačka stala prvním člověkem, který získal na Twitteru 18 miliónů odběratelů Tweetů.

Přitom teprve před necelým rokem slavila rovněž prvenství na téže síti, když jako první překročila hranici 10 milionů odběratelů. Lady Gaga má tak na Twitteru dvoumiliónový náskok před Justinem Bieberem, třetí je Katy Perry se 14 milióny odběratelů sdělení.

Čtěte také: Adele slaví prvenství na iTunes

Gaga rovněž vévodí i Facebooku, kde má skoro 47 a půl milionů fanoušků. Mimoto se Lady Gaga nechala slyšet, že nové album plánuje vydat ještě letos.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga vypomáhá rodičům s restaurací. A láme rekordy na Twitteru