Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Lady Gaga: nový videoklip Judas pobouřil náboženské skupiny

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

6. 5. 2011

FOTO: Lady GagaLady Gaga vystoupila na veřejnost s novým videoklipem k singlu Judas a opět šokovala. Dala vzniknout dalšímu kontroverznímu a velmi diskutovanému videu.

FOTO: Lady Gaga

Lady Gaga, Zdroj: ladygaga.com

Lady Gaga, fenomén současné hudební popové scény, dostála své pověsti a opět připravila veřejnosti překvapení. Její nový videoklip k písni Judas se dotýká náboženské tematiky. Lady Gaga byla kritizována nejrůznějšími náboženskými skupinami za to, že ve svém videu nevhodně prezentuje postavu Máří Magdaleny.

Zpěvačka se však brání a tvrdí, že tentokrát se nechtěla pouštět do žádných kontroverzních akcí. Podle jejího názoru lidé převrátili význam celého videa. Nevidí v něm žádné náboženské poselství, nýbrž odkaz na sociální a kulturní dění našeho společenství.

„Je to metafora. Nejedná se o výklad Bible.“

Ať už byl záměr zpěvačky jakýkoli, svou prací opět vyvolala nesčetné diskuse. Dokonce i její umělecký ředitel Laurieann Gibson prohlásil, že novým videem bude Lady Gaga šokovat svět. Ale právě díky podobným kontroverzním činům se možná bude její album Born This Way, které by mělo spatřit světlo světa ke konci května, lépe prodávat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga: nový videoklip Judas pobouřil náboženské skupiny