Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Katy Perry bude v The Sims. Do hry navrhne i účesy a módní doplňky

Redakce

Redakce

19. 1. 2012

Americká zpěvačka Katy Perry se stane postavou v populární počítačové hře The Sims. Tuto informaci zpěvačka již stvrdila podpisem smlouvy s firmou Electronic Arts, jež zmíněnou hru vyvíjí.

Společnost Electronic Arts dále uvádí, že rozsáhlá a exkluzivní spolupráce se zpěvačkou se bude týkat i chystaných dodatků ke hře. První očekávanou novinkou bude herní balíček Katy Perry kolekce pro The Sims.

Katy Perry, která se nedávno rozešla se svým manželem Russellem Brandem, bude zapojena i do nové světové reklamy a marketingové kampaně týkající se hry The Sims. Manažer hudby Electronic Arts Steve Schnur řekl, že Perry je fanouškem hry už několik let, a také připomněl, že Perry už dříve přepracovala svou píseň Hot and Cold do jazyka Simíků, Simštiny, pro hru The Sims 2. Předělávka písně měla obrovský úspěch.

„Vždycky jsem si přála být animovanou postavičkou. Nyní se mi to splnilo, jsem Simík,” vyjádřila se Perry. Perry bude s tvůrci hry také spolupracovat na vytváření doplňků, oblečení, účesů, nábytku a dalších rekvizit pro Simíky. Tým tvůrců The Sims velmi oceňuje kreativitu, se kterou se Perry do této práce pustila.

Čtěte také: Katy Perry chce hrát. Už má zkušenosti s dabováním Šmoulů v pyžamu

Prvních plodů tohoto projektu se dočkáme s vydáním speciální sběratelské kolekce Katy Perry pro hru The Sims 3 Showtime, jejíž uvedení na trh je plánováno na březen.

„Dnes jsme svědky počátku komplexní a vzrušující spolupráce se slavnou zpěvačkou, která se doposud v historii hry The Sims neudála,” prohlásil Schnur. „Žádný umělec by nedokázal lépe symbolizovat stylový humor a zábavu hry The Sims.”

Počítačová hra The Sims 3 Showtime umožní hráčům prožít příběh Simíků, kteří se mohou vypracovat z úplného společenského bahna až na samotný vrchol. Simík může zazářit na dráze zpěváka, akrobata, kouzelníka, ale i známého DJ.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Katy Perry bude v The Sims. Do hry navrhne i účesy a módní doplňky