Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Kevin Smith se rozloučí posledním filmem. Bude to třetí díl Clerks

Monika Zavřelová

Monika Zavřelová

11. 12. 2012

Známý nepřítel Hollywoodu, buřič, režisér Kevin Smith oznámil, že svou filmovou kariéru hodlá zakončit třetím dílem ze série Clerks. Pro fanoušky nejslavnějších filmových loserů Danteho a Randala rozhodně výborná zpráva.

Provokativní režisér Kevin Smith se po letech vrací k sérii Clerks. Zdroj: youtube.com

Ještě před pár dny platilo, že Smithovým posledním dílem bude hokejový snímek Hit Somebody. Ten se ale nakonec dostane pouze na televizní obrazovky v podobě šestihodinové minisérie.

Čtěte více: Trailer filmu Red State. Může být Kevin Smith bez Jaye a Tichého Boba?

Všichni fanoušci proto netrpělivě čekali, jakým novým filmem se Smith hodlá rozloučit se světem stříbrného plátna. Následně jim Kevin Smith odpověděl tweetem. “Kvůli změně s Hit Somebody budou v minutě, kdy Jeff Anderson podepíše, má poslední filmová snaha jako scenáristy/režiséra Clerks III.” Mnozí si ale ze Smithe utahovali, že si chce ještě jednou stoupnout před i za kameru. V Clerks totiž ztělesňuje postavu Tichého Boba.

Prozatím není jasné, jaké dobrodružství si Smith pro již legendární prodavače z Quick Stopu vymyslel, stejně jako není možné odhadnout, kdy začne natáčení. Vhodnou dobou pro premiéru se jeví rok 2014, kdy uběhne již 20 let od premiéry prvního dílu, v češtině s příhodným názvem Mladí muži za pultem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kevin Smith se rozloučí posledním filmem. Bude to třetí díl Clerks