Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber zaplatil 5 milionů za let do vesmíru. Chce tam točit klip

Adam Vrána

Adam Vrána

9. 6. 2013

Kanadský idol náctiletých děvčat Justin Bieber plánuje vyrazit do vesmíru. Podle všeho tak chce uniknout problémům, kterým je momentálně nucen čelit, a zároveň si vyzkoušet natáčení klipu ve stavu beztíže.

Podle vlastníka společnosti Virgin Galactic Richarda Bransona, který lety do vesmíru pořádá, se zpěvák zapsal na čekací listinu zájemců spolu se svým manažerem Scooterem Braunem.

Záměr později potvrdil i sám Bieber, jenž prostřednictvím Twitteru Bransonovi vzkázal, že se bude těšit, až bude ve vesmíru moci natočit videoklip.

V kosmu ho paparazziové nezastihnou

Přestože registrační poplatek, který zájemci garantuje zanesení jeho jména na čekací listinu, činí 250.000 dolarů (přibližně 5 milionů korun, pozn. red.), přihlásilo se kromě Justina Biebera i mnoho dalších celebrit – za zmínku stojí třeba Tom Hanks, manželé Brad Pitt a Angelina Jolie nebo Leonardo DiCaprio.

Krátce poté, co zpěvák své záměry na Twitteru zveřejnil, se začaly rojit spekulace a vtipy, že chce Bieber do vesmíru z toho důvodu, aby se vyhnul paparazziům, kteří jej neustále pronásledují kvůli excesům, k nimž kolem zpěváka v uplynulých dnech došlo.

Fámy naráží zejména na středeční dvojici incidentů v Miami, při nichž zpěvákova ochranka nejprve zabavila jednomu z fotografů jeho SD kartu a druhého z nich údajně i napadla.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber zaplatil 5 milionů za let do vesmíru. Chce tam točit klip