×
TOPZINE.cz

Justin Bieber zaplatil 5 milionů za let do vesmíru. Chce tam točit klip

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Kanadský idol náctiletých děvčat Justin Bieber plánuje vyrazit do vesmíru. Podle všeho tak chce uniknout problémům, kterým je momentálně nucen čelit, a zároveň si vyzkoušet natáčení klipu ve stavu beztíže.

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber. Zdroj: Universal Music

Podle vlastníka společnosti Virgin Galactic Richarda Bransona, který lety do vesmíru pořádá, se zpěvák zapsal na čekací listinu zájemců spolu se svým manažerem Scooterem Braunem.

Záměr později potvrdil i sám Bieber, jenž prostřednictvím Twitteru Bransonovi vzkázal, že se bude těšit, až bude ve vesmíru moci natočit videoklip.

V kosmu ho paparazziové nezastihnou

Přestože registrační poplatek, který zájemci garantuje zanesení jeho jména na čekací listinu, činí 250.000 dolarů (přibližně 5 milionů korun, pozn. red.), přihlásilo se kromě Justina Biebera i mnoho dalších celebrit – za zmínku stojí třeba Tom Hanks, manželé Brad Pitt a Angelina Jolie nebo Leonardo DiCaprio.

Krátce poté, co zpěvák své záměry na Twitteru zveřejnil, se začaly rojit spekulace a vtipy, že chce Bieber do vesmíru z toho důvodu, aby se vyhnul paparazziům, kteří jej neustále pronásledují kvůli excesům, k nimž kolem zpěváka v uplynulých dnech došlo.

Fámy naráží zejména na středeční dvojici incidentů v Miami, při nichž zpěvákova ochranka nejprve zabavila jednomu z fotografů jeho SD kartu a druhého z nich údajně i napadla.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..