Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Jste single? Změňte to návštěvou kina, kde na vás čekají další nezadaní

Veronika Jílková

Veronika Jílková

29. 5. 2013

Pražské kino Cinema City ve Slovanském domě od 29. května pořádá sérii večerů pro nezadané. Akce je uspořádaná právě pro ty, kteří doposud neměli odvahu změnit svůj nezadaný život. Nyní se pro ně naskytla šance , aby tuto změnu sloučili s dobrým filmem.

pařba na třetí

Od 29. května se v Cinema City rozjíždí projekt pro nezadané, který bude odstartován letošní předpremiérou snímku Pařba na třetí. Účastníky tohoto včera čeká nejen skvělá podívaná, ale také malé občerstvení, drinky, hudba a doprovodný program s možností několika výher.

Prozatím si vstupenky na tento večer zakupují většinou ženy, což je velké lákadlo pro muže, aby konečně chytli osud do svých rukou a seznámili se se ženou svých snů. A ještě se u toho dobře pobavili.

Pokud se na některé ze zájemců tuto středu nedostane řada, nemusí zoufat, neboť je to pouze začátek tohoto nového konceptu s názvem Večer pro nezadané. A pokud ani příště neodejdou z kina s novým objevem, stále mohou nasednout do speciálního vagonu pražského metra, také pro nezadané.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jste single? Změňte to návštěvou kina, kde na vás čekají další nezadaní