Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Jak změřit penis aneb nejen na velikosti záleží!

Ve společnosti mužské i ženské se čas od času prohodí informace či vtip o velikosti mužského přirození. Ne každý muž se v této situace cítí komfortně, protože si někde přečetl, že „tolik“ je nejvíce ženami preferovaná velikost a obává se, že je možná daleko za průměrem. Jak se tedy přesvědčit?

Šikovnost nad centimetry

S velikostí svého přirození je spokojena pouze necelá polovina mužů, vyplývá z průzkumů. Často velice zbytečně! Patříte mezi tu šťastnější polovinu? Blahopřejeme. Patříte mezi tu druhou? Pak je nutno podotknout a znovu a znovu připomínat, že ženy jen minimálně staví centimetry na první místo. I s menším penisem jde zažít perfektní sex. Důležitější než velikost je partnerova schopnost, kreativita a šikovnost. Na tom se shoduje veliká část ženského tábora.

Jak se „přeměřit“?

Chcete-li se přeci jen přesvědčit, zda „zapadáte“ do celosvětového průměru, nebo snad nějak mimořádně „vybočujete“ nebo vás prostě jen hryže zvědavost, přinášíme vám návod, jak si změřit penis.

Obvod penisu:

  • Měřte ve ztopořeném stavu
  • Najděte nejsilnější místo žaludu
  • Použijte krejčovský metr
  • V daném místě jednoduše změřte
  • Čísla zaznamenejte

Pozn.: Tato metoda se využívá nejvíce, statisticky lze ale postupovat i měřením uprostřed penisu, čísla se budou jemně lišit. Podle výzkumů ženy preferují silnější penis nad delší. Je tomu z prostého důvodu: při sexu hraje velikou roli stimulace vnitřní části vagíny právě při jejích stěnách.

Délka penisu:

Nyní přichází na řadu získávání žádanějších rozměrů:

  • Měřte opět ve ztopořeném stavu
  • Nahmatejte kost v podbřišku
  • Krejčovský metr přiložte na vrchní stranu penisu, až ke stydké kosti
  • Natáhněte až na úplný konec penisu, na jeho špičku
  • Čísla zaznamenejte

Pozn.: Velikost se může lišit den ode dne, část dne od jiné. Tento orgán je ve své velikosti proměnlivý, může za to mnoho proměnných.

 

Rada na závěr:

Opakování je matka moudrosti: Na velikosti ne vždy záleží. Vaše partnerky se na velikost vašeho penisu pravděpodobně nezaměřují ani z poloviny tolik, co vy nebo vaši přátelé mužského pohlaví. V průběhu dob se z tohoto aspektu vytvořil „cosi“, co často válcuje mužské sebevědomí – a přitom úplně zbytečně! I proto se v tomto článku neobjevuje jediný údaj v centimetrech ani zmínka o světových průměrech. Věnujte pozornost vašim dovednostem namísto porovnávání se se statistickými údaji. Pomůžete tím sobě i své polovičce.

Ohodnoťte tento článek:
4,2
Právě čtete

Jak změřit penis aneb nejen na velikosti záleží!