Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Známe sexuální polohy, při kterých si užijete i s malým penisem

Redakce

Redakce

3. 7. 2012

Snad každému k dokonalosti chybí pár čísel, někomu holt v rozkroku. Řešením mohou být některé milostné polohy, které zaručují hluboký průnik. A my máme pro vás pár tipů.

FOTO: Kostka

Zdroj: sxc.hu

Čelem vzad

I zezadu to půjde, třeba u zdi, kdy k ní je žena otočená čelem a stojí od ní trochu dál. O zeď se pak opírá rukama a muž do ní proniká zezadu. Vítáno je držení ženy za boky, aby mohl muž více přirážet. Nebo zezadu ale na posteli, kdy žena klečí, opírá se lokty a má roztažené nohy. Muž klečí mezi jejíma nohama, drží ji za boky a přiráží. Žena si také může položit celý hrudník, což uvítají ty s velkým poprsím. Ženy, které jsou akrobaticky nadanější, si mohou zkusit dráždit klitoris.

Když postel vrže aneb Dobrodružství na stole

Vrže vám doma postel a máte stabilní a uklizený stůl? Tak proč to na něm nezkusit. Například tak, že žena leží na stole, zvedne kolmo nohy a položí je partnerovi na ramena. Muž u ní stojí, drží ji za stehna, přiráží a může jí dráždit klitoris. U této polohy je drážděn bod G. A pokud se hodláte zbavovat starého stolu, tak není příjemnější způsob, jak ho zničit.

Tip pro ženy: Krátký penis je ideální na hluboký orální sex. Tak mu ho zkuste dopřát. Vy budete za orální královnu a váš partner bude hluboce spokojen.

FOTO: Erotika

Ilustrační foto. Zdroj: sxc.hu

Když je žena na lopatkách

Žena leží na zádech, zvedne nohy kolmo vzhůru. Muž je nahoře, její nohy má na svých ramenou a hlavu mezi nimi, opírá se dlaněmi, kolena má pokrčená do kleku a přiráží. Do jiné polohy se dostanete tak, že žena nechá nohy sklouznout z ramen níže.

A pro romantický sex se bude objímat! Takže žena leží na zádech a muž leží na ní, podepíraje se lokty. Žena ho objímá rukama i nohama. Při této poloze je velmi intenzivně drážděn klitoris.

Když je muž na lopatkách

Muž leží na zádech a žena si na něj sedá jako při poloze na koníčka, ale zůstane ve dřepu, což způsobuje hlubší průnik. Pohybuje se žena, muž jí pomáhá, co to jde. Obměnou může být, když se žena trochu předkloní a ruce si opře o jeho hruď nebo když se zakloní (čímž bude drážděn bod G) s rukama opřenýma o jeho kolena nebo stehna. Také se žena může otočit zadečkem k partnerovi a dráždit jeho bod G.

Jak krátký je ve skutečnosti krátký penis, nikdo neví. Takže, pánové, nezoufejte. Nic není tak malé, jak to vypadá. A ženy a slečny, nenadávejte jeho maličké chloubě do mini reklamní tužky (i když tak vypadá). Stejně mu tím na velikosti nepřidáte.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Známe sexuální polohy, při kterých si užijete i s malým penisem