Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Jak by měli skončit Simpsonovi? Tvůrci mají perfektní nápad

Vendula Kadlecová

Vendula Kadlecová

9. 12. 2014

Žluté americké rodince už pomalu táhne na třicítku a její konečný osud leží plně v rukou seriálového týmu. Začne Homer jíst i jinou zeleninu než list salátu v hamburgeru? A naučí se Maggie konečně mluvit? Tvůrci už pár nápadů k ukončení seriálu mají.

FOTO: simpsonovi-1-20th-century-fox

Hele, rychle, už dávají Simpsony! Zdroj: 20th Century Fox

Je to neuvěřitelné, ale 17. prosince to bude přesně pětadvacet let, co se na televizních obrazovkách poprvé objevil obtloustlý Homer, modrovlasá Marge, stále zakrslí Bart a Lisa, ještě zakrslejší Maggie a desítky dalších postaviček ze Springfieldu. U zrodu jednoho z nejpopulárnějších a nejdéle trvajících seriálů stál také Al Jean, který se při nedávném rozhovoru nechal slyšet, že má o závěru Simpsonových už nějakou dobu jasno.

„Vždycky jsem si říkal, jak by bylo skvělé, kdyby seriál skončil stejně, jako začal. To znamená, že by se v poslední epizodě Simpsonovi chystali na vánoční průvod, který v roce 1989 celý příběh otvíral, takže by celý seriál vypadal jako smyčka bez konce,“ prozradil Al Jean. „Zatím mě ale nikdo nepožádal, abych to udělal,“ dodává se smíchem.

V současné době běží v televizi už 26. série, a i když se začíná pomalu hovořit o zakončení a natáčení dalších řad je obestřeno tajemstvím, podle tvůrců se konec rodinky Simpsonových zdaleka ještě nepřiblížil. „Je to jedna z nejsledovanějších věcí vůbec, nemyslím si, že by se jejich závěr chystal v dohledné době,“ domnívá se Al Jean.

Ať už se ale žlutý tým rozhodne opustit Springfield k třicátému výročí, nebo ho v něm čeká ještě jednou tolik let (ve městě, kde nikdo nestárne, si to mohou dovolit), jednou se budeme muset s oblíbeným americkým městečkem rozloučit i my. Co myslíte, jak by měl vypadat důstojný konec Simpsonových?

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Jak by měli skončit Simpsonovi? Tvůrci mají perfektní nápad