Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Hitparáda v USA se nepohnula. Petr Kolář je u nás už druhý

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

23. 10. 2011

Dvaačtyřicátý týden v některých hitparádách se singly pěkně zatočil. V Austrálii se po čtyřech týdnech usadili na špici LMFAO, v USA stále nejvíce poslouchají Adele.

Foto: Petr Kolář

Petr Kolář stanul v ČR na druhé příčce, Foto: Eva Bahenská, Topzine.cz

Týden s pořadovým číslem 42 zahájíme u protinožců, kde bronzovou příčku drží Gotye & Kymbra. Stříbro má pro tento týden Rihanna s Calvinem Harrisem a první post patří skupině LMFAO se singlem Sexy And I Know It, která má také velmi zajímavý videoklip.

V Německu je na třetím místě Sean Paul a Alexis Jordan se společnou písní Got 2 Luv U. Dvojku z minulého týdne obhájili Maroon 5 s Moves Like Jagger a na špici stanul Marlon Roudette s pohodovou skladbou New Age.

V tuzemské hitparádě vévodí singlům Don Omar s Danza Kuduro, kterého pronásleduje druhý Petr Kolář se singlem Navzdory hříchům. Trojici nejlepších v ČR uzavírá stále velice oblíbená Verona a Hey Boy.

V oficiální UK Top 40 se první příčky promíchaly tak, že na třetí se hřejí Gym Class Heroes se Stereo Hearts. Ti dýchají na záda stále oblíbeným Maroon 5 a v čele se drží Rihanna a Calvin Harris, kteří za svou pozici vděčí písničce We Found Love.

Americká Top 40 jakoby zamrzla, protože na třetím místě se umístili Foster The People s Pumped Up Kicks, dvojku drží Maroon 5 a jejich Moves Like Jagger a první zůstává Adele s baladou Someone Like You. A takto to v USA vypadá již třetí týden.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Hitparáda v USA se nepohnula. Petr Kolář je u nás už druhý