×
TOPZINE.cz

Rihanna s Coldplay nazpívala duet pro jejich novou desku

FOTO: Coldplay
Coldplay, Zdroj: clashmusic.com

Chris Martin, frontman britských Coldplay, oznámil, že na připravované desce Fylo Myloto, v pořadí již páté, bude hostovat popová zpěvačka Rihanna. Konkrétně přispěje svým hlasovým fondem v singlu s názvem Princess of China.

FOTO: Coldplay
Britští Coldplay vydávají v říjnu pátou desku, Zdroj: westsounds.com

Kapela nyní postupně poodkrývá další informace ohledně nejočekávanějšího hudebního počinu tohoto podzimu. Páté studiové album světoznámých Coldplay spatří světlo světa již 24. října.

Chris Martin při rozhovoru pro deník Sun pěl na barbadoskou divu samou chválu a vyzdvihoval její umělecké kvality a úžasný hlas. „Když byly hotové vokály, pomyslel jsem si: Wow, zní to úplně jinak! Ale nejspíš je to jen tím, že Rihanna obvykle zpívá úplně odlišné písně, než které jsme od ní byli zvyklí slýchat.“

Čtěte také: Chcete být na pódiu s Rihannou? Připlaťte si

Martin se také přiznal, že než zpěvačku oslovil, zda by o duet s ním měla zájem, byl strašně nervózní. „Zrovna jsme koncertovali v Las Vegas, když jsem ji potkal a zakoktal jsem nesměle: Myslíš, že je nějaká šance?“

Ještě před samotným vydáním kapela stihla odhalit již druhý singl z nadcházející desky, singl Paradise, kterým pozvala všechny fanoušky do ráje. Tomu již předcházelo zveřejnění pilotního songu Every Teardrop Is A Watterfall během letošního léta.

Coldplay – Paradise

Kromě těchto dvou hitů bude obsahovat nové album dalších 12 tracků, některé z nich už Coldplay odehráli během letní festivalové sezóny. Další potvrzenou informací je také skutečnost, že tato hudební kolekce vyjde v několika různých verzích, včetně sběratelské edice s bonusy.

Pátá řadovka s názvem Xylo Myloto bude obsahovat následující skladby:

Mylo Xyloto
Hurts Like Heaven
Paradise
Charlie Brown
Us Against The World
M.M.I.X.
Every Teardrop Is A Waterfall
Major Minus
U.F.O.
Princess Of China
Up In Flames
A Hopeful Transmission
Don’t Let It Break Your Heart
Up With The Birds

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..