Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Chcete být v Praze na pódiu s Rihannou? Připlaťte si

Redakce

Redakce

11. 9. 2011

Praha zažije další velký koncert popové hvězdy. V prosinci se v Česku představí zpěvačka Rihanna, která v současné době boduje s deskou Loud. Po třech letech se tak do České republiky vrací jedna z největších ikon současné popmusic.

FOTO: Rihanna

Zpěvačka Rihanna se po třech letech vrací do ČR, Zdroj: myspace.com

Jedna z nejžádanějších a nejúspěšnějších zpěvaček současnosti, Rihanna, se u nás předvedla live naposledy v březnu roku 2008 v Holešovicích. Nominace na 4 ceny letošního ročníku Grammy jen potvrdily, že Rihanna patří mezi nejvíce talentované umělce na světě. Její Rated R turné ohromilo publikum po celém světě svou bezkonkurenční koncertní produkcí.

Loud tour je její v pořadí pátou šňůrou, první koncert Rihanna odehraje v Rio de Janeiru a postupně se přesune do Evropy. Že se bude jednat opravdu o speciální pódiovou show, dokazuje i fakt, že předskokanem bude skotský hudebník a producent Calvin Harris. Začátek pražského koncertu je v 19 hodin 30 minut.

Čtěte také: Polonahá Rihanna natočila klip plný postelových scén

Vstupenky na koncert v O2 aréně se pohybují v rozmezí 990 až 1690. Pořadatelé navíc v těchto dnech přichází s jedinečnou možností stát s barbadoskou kráskou na jednom pódiu.

Za příplatek můžete stát kousek od Rihanny

Kdo je tedy opravdový fajnšmekr a chce mít pohled na tuto čokoládovou show takřka na dlani, má šanci si připlatit a stanout tak v sektoru, který je součástí samotné scény. Cena těchto vstupenek je 3800 korun a jsou již v prodeji. Kapacita je 80 míst.

foto Stage Rihanna

Buďte součástí scény, Zdroj: Live Nation

Rihanna je tak dalším význačným zahraničním interpretem, který dorazí do našich končin se svou velkolepou show. Zařadí se tak do koncertně nabitého podzimu spolu s německou skupinou Rammstein a zpěváky Georgem Michaelem, Lennym Kravitzem či Tomem Jonesem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Chcete být v Praze na pódiu s Rihannou? Připlaťte si