Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Polonahá Rihanna natočila nový klip plný postelových scén

Redakce

Redakce

12. 5. 2011

Rihanna - California King BedTřiadvacetiletá popová diva z Barbadosu vydává po svých dvou tanečních peckách Who´s that chick a S&M další klip. Píseň s názvem California King Bed se nese v pomalých rytmech a hudební video je plné něžných postelových scén.

Rihanna - California King Bed

Nový klip Rihanny je plný romantiky, Zdroj: youtube.com

Poslední dobou jsme mohli Rihannu vidět jako roztančenou disco divu nebo divokou dračici v jejím kontroverzním klipu S&M, který s sebou přinesl i mnoho skandálů a pobouření. Možná proto se popová princezna rozhodla zpomalit tempo a natočit video bez jakýchkoli šokujících experimentů.

To se jí zajisté podařilo. Sexy zpěvačka je sice v klipu velmi spoře oděná a jeho většina se odehrává v posteli, vše je však velmi romanticky a vkusně laděné. Videoklip California King Bed je příjemný jak na pohled, tak i na poslech. Tuto píseň si vybrali sami fanoušci, kteří prostřednictvím ankety na oficiálním Twitteru Rihanny hlasovali, z kterého songu z alba Loud vznikne další singl.

Barbadoská kráska Rihanna navštíví již tento rok Českou republiku. Těšit se na ni můžeme 7. prosince v pražské O2 areně. Vstupenky v předprodeji ve sběrnách Sazky se pohybují v cenové relaci od 990 do 1 960 korun.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Polonahá Rihanna natočila nový klip plný postelových scén