Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

FOTO: Takhle vypadá Johnny Depp jako indián z divokého západu

Martin Peška

Martin Peška

8. 3. 2012

Producent akční dobrodružné komedie The Lone Ranger zveřejnil na svém twitteru první oficiální fotografii k filmu. Je na ní zachycena ústřední dvojice Armie Hammer a Johnny Depp.

FOTO: Film Lone Ranger

Zdroj: twitter Jerryho Bruckheimera, producenta filmu Lone Ranger

Armie Hammer (dvojčata ze Social Network) ztvární hlavní postavu Lone Rangera, neohroženého jezdce na bílém koni, který hájí spravedlnost.

Johnny Depp hraje jeho indiánského parťáka jménem Tonto. Ve snímku si má zahrát také Helena Bonham Carter (Králova řeč, Harry Potter), Barry Pepper (Zachraňte vojína Ryana, Zelená míle) nebo Tom Wilkinson (Batman začíná, Rocknrolla).

Kdo je Lone Ranger?

„V roce 1933 se v jednom detroitském rádiu probrala k životu postava Lone Rangera. Tenhle ctnostný vzor všech malých dětí střílel zásadně stříbrnými kulkami, získal si indiánského parťáka Tonta, a nakonec si vysloužil svůj vlastní televizní seriál, který se vysílal osm let až do roku 1957.

Během druhé poloviny 20. století se samozřejmě objevilo několik pokusů dostat tuhle ikonu i do kin. Vyšel jenom jeden, ale The Legend of The Lone Ranger sbíral místo vavřínů Zlaté maliny (mimochodem psal se rok 1981 a tyhle dnes tolik oblíbené ceny se udílely vůbec poprvé),“ napsal v lednu pro TOPZINE.cz Adam Koldinský.

video
play-sharp-fill

Film vzniká v režii Gore Verbinskiho, loňský držitel Oscara za animák Rango. Znovu se tak setkává ústřední trojice tvůrců, jež stála za úspěšným rozjezdem celosvětově populární série Pirátů z Karibiku. V případě Johnnyho Deppa se jedná již o pátou spolupráci s režisérem Verbinskim.

Na své by si mohli přijít i fanoušci fantasy díky plánovaným scénám s nadpřirozenými vlkodlaky.

Film se Walt Disney Pictures chystá uvést do kin 31. května 2013.

The Lone Ranger

Fantasy / Western / Dobrodružný
USA, 2013

Režie: Gore Verbinski
Hrají: Johnny Depp, Armie Hammer, Ruth Wilson, Tom Wilkinson, Timothy Hutton, Barry Pepper, Helena Bonham Carter, James Badge Dale, Dwight Yoakam, James Frain

Premiéra v USA: 31. května 2013

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Takhle vypadá Johnny Depp jako indián z divokého západu