×
TOPZINE.cz

FOTO: Mission: Impossible 4. Tom Cruise se na nové fotce tváří smrtelně vážně

Čtvrté pokračování filmů se slavným agentem Ethanem Huntem nese název Ghost Protocol. Ani tentokrát se nevyhneme smrtelnému nebezpečí, krásným ženám, rychlým autům, zbraním a hlavně – Tomu Cruisovi!

Tom Cruise v oblíbeném kouřovém teritoriu, Zdroj: distributor filmu

Od prvního Mission: Impossible uběhlo již patnáct let. Co se za tu dobu změnilo? Kromě o dost modernějších technologií absolutně nic (například se opět natáčelo několik scén v Česku). Důležité ovšem je, že roli agenta Ethana Hunta i počtvrté ztvární pohledný mrňous Tom Cruise.

Právě tuto postavu bude obklopovat nejedna krásná žena a nejedno supermoderní auto, s kufrem naplněným zbraněmi, jež se nevyhne mnoha výbuchům a kouřovým clonám. Takový bude čtvrtý Mission: Impossible s názvem Ghost Protocol.

Ethan Hunt a jeho tým se tentokrát vydá do ruského Kremlu a zároveň se chtějí obhájit před obviněním z teroristického bombardování. Povede se jim vyhnout obžalobě za něco, co neudělali, a při tom nezničit půlku města?

Po boku Ethana Hunta se objeví i herec Josh Holloway (Ztraceni) nebo Paula Patton (Precious). Režie se chopil Brad Bird (Ratatouille, Úžasňákovi), který točí spíše animáky. Paralelně s tím Tom Cruise ukáže ale i své pěvecké nadání, a to ve snímku Rock of Ages, který má premiéru příští rok v červnu.

Mission: Impossible: Ghost Protocol

Akční
USA, 2011

Režie: Brad Bird
Hrají: Tom Cruise, Jeremy Renner, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Josh Holloway, Léa Seydoux, Anil Kapoor, Darren Shahlavi, Samuli Edelmann, Vladimir Mashkov, Tom Wilkinson, Ving Rhames

Premiéra v ČR: 15. prosince 2011Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..