Menu
TOPZINE.cz
Hudba

FOTO: Bílá s Gottem pokřtili soundtrack k muzikálu Popelka na ledě

Vlastimil Blažek

Vlastimil Blažek

23. 9. 2011

foto Křest CD PopelkaPražský hotel Alchymist se ve čtvrtek 22. září proměnil v pohádkový zámek. Lucie Bílá s Karlem Gottem pokřtili soundtrack k muzikálu Popelka na ledě. Zúčastnil se také scénárista a režisér Jindřich Šimek.

foto Křest CD Popelka

Křest CD Popelka se nesl v pohádkovém duchu, Foto: Marián Juskanin, Topzine.cz

Karel Gott projevil svou lítost nad tím, že ačkoli ve filmu Tři oříšky pro Popelku alespoň zpíval, s muzikálem na ledě nemá vůbec nic společného. Oproti tomu Lucie Bílá zářila štěstím: „Jsem opravdu poctěna, že jsem v nahrávacím studiu mohla nazpívat i namluvit hlavní postavu.“

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/hudba_krest_popelka-22-9-2011-juskanin/]

Křtu se účastnili také Petr Malásek (autor hudby), Václav Kopta (autor libreta), Jindřich Šimek (scénář, režie), Radka Kovaříková (trojnásobná mistryně světa v krasobruslení). „Kdybych uměla bruslit, možná bych režiséra přemlouvala, aby mne do muzikálu angažoval,“ nechala se slyšet Lucie Bílá.

Vstupenky zakoupíte od 390 korun online

Sabina Laurinová, Hanka Křížková a Magda Malá dokonce zazpívaly v kostýmech jednu z písní muzikálu, jehož premiéra je naplánována na 1. října v pražské Tesla Areně. Ale už 26. září mají fanoušci možnost se potkat se všemi protagonisty muzikálu Popelka. V Tesla Areně totiž proběhne bruslení pro veřejnost zdarma. Od 16 do 18 hodin si můžou návštěvníci vyzkoušet i některé kostýmy nebo získat autogram některého z protagonistů Popelky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

FOTO: Bílá s Gottem pokřtili soundtrack k muzikálu Popelka na ledě