Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Film Bláznivá, zatracená láska má Julianne Moore už jako matku ne-lesbičku

Filmové studio Warner Bros. přichází s novým filmem. O lásce! O bláznivé a zatracené. Už 15. září uvidíte hvězdy jako Ryana Goslinga, Julianne Moore nebo Steva Carella.

Tohle je šílená láska!, Zdroj: distributor filmu

Není to komedie o mladistvém nespoutaném románku, jakouž to představu by ve vás název filmu mohl trochu evokovat. Kdepak! Je to o dlouholetém vztahu, který se rozpadá. A možná právě to je na tom tak bláznivé.

Láska ze střední školy, která vyústila v dlouholeté idylické manželství, v němž byly počaty dvě děti. Obrázek jako z americké reklamy. Ale jakkoli to bude americké, místy možná až trapné ve snaze o humor, zkrátka typ filmu, který recenzenti rádi strhají, bude tam snad i prostor pro životní pravdy.

Emily v podání Julianne Moore svého manžela začne podvádět se svým kolegou, a chce se dát rozvést. Pro jejího muže Cala, obsazeného Stevem Carellem, je to nečekaný šok. Všechno se mu hroutí. Utápí se v depresi a sebelítosti, dokud nepotká Jacoba. Mladého svobodného muže, který lásce duševně až tak nepropadá a který ho má naučit znovu žít.

Otevírá se tu příběh tří generací o pohledu na lásku a vztah a jejich prožitek – Cala, Jacoba, a Calova čtrnáctiletého syna Robbieho. Ale neměl by to být jen příběh o mužích. Hlavní postava obsazená Julianne Moore dává snímku příslib určité herecké kvality. V roli Jacoba uvidíme Ryana Goslinga. Dále se nám představí ještě neokoukaná Emma Stone, Oscarem ověnčená Marisa Tomei a Kevin Bacon.

Crazy, Stupid, Love neboli Bláznivá, zatracená láska je společným dílem režisérů Glenna Ficarra a Johna Requa, tak jako v roce 2009 jejich společný debut I love you Phillip Morris.

Bláznivá, zatracená láska (Crazy, Stupid, Love)

Komedie / Romantický
USA, 2011, 118 min

Režie: Glenn Ficarra, John Requa
Hrají: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Marisa Tomei, Kevin Bacon, Analeigh Tipton, Jonah Bobo, Joey King

Premiéra v ČR: 15. září 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Film Bláznivá, zatracená láska má Julianne Moore už jako matku ne-lesbičku