×
TOPZINE.cz

Horkýže Slíže zahájí školní rok „akademickým“ turné

FOTO: Horkýže slíže
Horkýže slíže, Foto:

Po několikaměsíční odmlce se znovu představí kapela Horkýže Slíže. Během září a října chystají turné spolu s dalšími hudebními stálicemi jako UDG, Polemic nebo Sto Zvířat v rámci Back to School.

FOTO: Sto zvířat
Sto zvířat, Foto: Martin Chochola, Topzine.cz

Kapely odstartují školní rok právě na turné, které nese příhodný název Back to School. To se bude konat v šesti akademických městech a hudebníci se tak budou setkávat během svých vystoupení právě se studenty.

Čtěte také: UDG: Hvězdáře, Kurtizánu a další songy doprovodí nový kytarista

„Řada univerzit má podobné rituály, například přivítání posluchačů prvních ročníků. Naše akce jde ale napříč vysokými školami a celý koncept vychází z podobných úspěšných formátů v zahraničí,“ říká manažerka sponzoringu. Na akci však nebude jen muzika, ale také studentská zábava a prostor pro sdílení zážitků z prázdnin. Účastníci také mohou získat diplom nebo absolventský titul ve virtuálním studiu.

Festival má spojit studenty nejen z vysokých škol, ale přístupný bude také jiným školám a veřejnosti. Výběr skupin není náhodný. Popularitu skupiny Horkýže Slíže potvrzuje fakt, že většina z dvaceti pěti koncertů jarního turné byla vyprodána.

Skáčko vysokoškolákům přivezou slovenští Polemic, kteří se českému publiku již představili na mnoha festivalech. Skupina Sto Zvířat, která letos slaví dvacet pět let své existence, se také sveze na obdobné skáčkové vlně. A o zábavu se postarají i UDG.

Back to School:

22. září –  Plzeň – Plaza Open Air, od 16 hodin
27. září –  Olomouc – Korunní pevnůstka, od 15 hodin
29. září –  Brno – areál Riviéra, od 16 hodin
4. října –  Pardubice – areál Kampusu, od 15 hodin
6. října –  Praha – Výstaviště Holešovice, od 16 hodin
11. října –  Hradec Králové – parkoviště Flošna, od 15 hodinDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..