Menu
TOPZINE.cz
Divadelní hry, představení - novinky a recenze

Divadlem Rokoko zazní semaforské hity. Přijde i Suchý s Molavcovou

FOTO: P. Macháček a D.ZázvůrkováNa den sv. Mikuláše proběhne v pražském Divadle Rokoko koncert plný semaforských šlágrů. Populární písně představí Petr Macháček s Dášou Zázvůrkovou. Hosty večera budou Jiří Suchý a Jitka Molavcová.

FOTO: P. Macháček a D.Zázvůrková2

Petr Macháček si zahrál s Dášou Zázvůrkovou v Dobře placené procházce

Koncert v barvách SeMaForu se uskuteční v úterý 6. prosince 2011 od 19 hodin v Divadle Rokoko. Vystoupení je sestaveno z písniček Divadla Semafor, které zazpívají herci Petr Macháček a Dáša Zázvůrková.

Čtěte také: Noc českých a slovenských autorů je opět tady

„Návštěvníci se mohou těšit na partu mladých lidí, kteří mají chuť tvořit, na jedinečnou kapelu Jakub Šafr Trio, krásnou Dášu Zázvůrkovou, na mě a na vzácné hosty pana Jiřího Suchého a Jitku Molavcovou. A samozřejmě také na krásné písničky divadla Semafor,“ láká zpěvák a herec Petr Macháček.

Legendární tváře Semaforu, tedy Jiří Suchý a Jitka Molavcová, mimo jiné zazpívají společně se Zázvůrkovou a Macháčkem písničky z jazzové opery Dobře placená procházka, v níž se všichni čtyři setkali na jevišti Národního divadla pod režijním vedením Miloše Formana.

Návštěvníci uslyší hity jako Tereza, Kolena, Tak abyste to věděla, Nevyplacený blues, V opeře, Pramínek vlasů a mnoho dalších.

Koncert v barvách SeMaForu

Divadlo Rokoko

Kdy: úterý 6. prosince, 19:00

Účinkují: Petr Macháček, Dáša Zázvůrková, Jakub Šafr Trio, Jiří Suchý a Jitka Molavcová

Za kolik: 249 Kč

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Divadlem Rokoko zazní semaforské hity. Přijde i Suchý s Molavcovou