Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Deborah Bonham, sestra zesnulého bubeníka Led Zeppelin, uskuteční své první turné po České republice

Redakce

Redakce

8. 1. 2011

Britská rocková hvězda Deborah Bonham se již podruhé představí českým fanouškům. Stane se tak v rámci jejího úplně prvního koncertního turné, které odehraje společně se svou kapelou. Zastaví se hned ve třech městech České republiky a to v Brně, Praze a Hradci Králové.

foto Deborah Bonham

Deborah Bonham, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Deborah Bonham, sestra zesnulého bubeníka legendární skupiny Led Zeppelin, navštívila Českou republiku již v roce 2009, kdy přijela na rockový festival Řípfest. Již tenkrát zaznamenala u českého publika velký úspěch.

Tentokrát se představí na svém turné, které vyvrcholí koncertem v Hradci Králové, kde vystoupí také speciální host Věra Špinarová. Ta u nás patří mezi nežádanější zpěvačky a často se o ní hovoří jako o české Janis Joplin. Obě zpěvačky zazpívají své největší hity v královehradeckém Aldisu 30. ledna.

Deborah Bonham vystoupí v ČR:

28. leden – Brno, KC Semilasso – 20 hodin

29. leden – Praha, KC Vltavská – 20 hodin

30. leden – Hradec Králové, Kongresové centrum Aldis – 19 hodin

Předskokanem Deborah Bonham bude v průběhu celého českého turné Hudba Praha a jako speciální host skupina Motorband. Ta si od svého vzniku v roce 1986 prošla dramatickým vývojem, především díky odchodu členů a několika rozpadům kapely. Od roku 2010 však vystupuje ve stejném složení hudebníků Libor Matejčík, Josef Šutara, Roman a Zbyněk Hasasovi a Karel Adam.

Vstupenky se v předprodejích pohybují v rozmezí 300 až 600 korun a bude možné je zakoupit i v den konání na místě. Na Topzine.cz pro vás připravujeme soutěž o vstupenky do všech měst, buďte ostražití.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Deborah Bonham, sestra zesnulého bubeníka Led Zeppelin, uskuteční své první turné po České republice