Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Dcera Michaela Jacksona si zahraje ve fantasy. A to jí je 13 let

Josef Zdobinský

Josef Zdobinský

10. 1. 2012

Dcera Michaela Jacksona si našla svou první filmovou roli. Třináctiletá Paris ztvární hlavní hrdinku filmu Lundon’s Bridge and The Three Keys. Zahraje si tak ve fantasy plném fiktivních i skutečných postav.

Paris Jackson již brzy vstoupí do filmového světa Zdroj: youtube.com

Film Lundon’s Bridge and The Three Keys má být z poloviny animovaný a z poloviny hraný. Pro dceru popové legendy Michaela Jacksona to nebude lehká role. Její postava je totiž dívka, která tíhne ke svému otci, jehož velmi miluje.

Čtěte více: V březnu dorazí Michael Jackson posmrtně do ČR

Sama Paris však říká, že si od své fimové postavy slibuje, že pro ni bude alespoň částečnou útěchou. Pokusí se tím prý překonat bolest, která zůstala v jejím srdci poté, co zemřel její skutečný otec.Všechny zisky z filmu mají údajně jít na financování veřejného školství v USA.

Paris Jackson

Rodina Jacksonových chtěla Paris přesvědčit, aby počkala s kariérou v showbyznysu do svých 18 let. Avšak podle zatím všech dostupných zpráv se Paris nakonec podařilo přemluvit babičku Katherine s tím, že by jí její zesnulý otec hereckou kariéru jistě schválil.

Michael Jackson se sice stal slavným už ve svých osmi letech, když vystupoval jako vedoucí zpěvák The Jackson 5, ale ve filmu Wiz, což byl jeho filmový debut, se objevil až ve 20 letech.

O životě Michaela Jacksona bylo natočeno DVD Život legendy. Přečtěte si recenzi

To, že Paris teprve čeká na vstup do vod showbyznysu, však až zas taková pravda není. Se svýma dvěma sourozenci se totiž  už teď často objevuje na veřejnosti. Všichni tři se například nedávno přišli podívat na americký X-Factor, kde zpěváci vzdávali hold jejich otci. Také se objevili na premiéře Immortal od Cirque de Soleil v Las Vegas, které je založeno na hudbě Michaela Jacksona.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dcera Michaela Jacksona si zahraje ve fantasy. A to jí je 13 let