Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Piráti z Karibiku 4: Johnny Depp je prý na nových plakátech legendární

Veronika Jílková

Veronika Jílková

22. 4. 2011

Čtvrté pokračování slavných Pirátů z Karibiku s názvem Na vlnách podivna se pomalu blíží. Zakotví i v naších kinech, a to již brzy! Pojďme se tedy podívat na nové plakáty, které vyslala společnost Disney do vod internetu.

Čtvrtí Piráti z Karibiku připlouvají do přístavu..., Zdroj: distributor filmu

Disney ve spolupráci s fotografkou Annie Leibovitz nedávno uveřejnil na internet nové plakáty k doposud posledním Pirátům z Karibiku. Čtvrtý díl Na vlnách podivna nám přináší mnohé novinky, jednou z nich je i režisér Rob Marshall (Chicago, Nine) a obsazení Penélope Cruz, která nahradí Keiru Knightley a Orlanda Blooma.

Nové snímky jsou dostupné jak na internetu, tak i v amerických časopisech Oprah Magazine, InStyle nebo People. V čele s Johnnym Deppem coby hlavním hrdinou Jackem Sparrowem se již v květnu vypravíme na další dobrodružství, které s sebou přináší mnohé nepoznané, vtipné, nezapomenutelné a vzrušující.

Johnny Depp a Patti Smith na novém plakátu ke čtvrtým Pirátům

Na obrázcích si můžeme všimnout i filmového citátu hlásajícího: „Tam, kde se magie plachet a dobrodružství staly legendárními.“

Zda bude legendární i samotný film, si budeme muset počkat do 19. května, kdy snímek vtrhne do českých kin.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides)

Akční/Dobrodružný/Fantasy
USA, 2011, 141 min

Režie: Rob Marshall
Hrají:
Johnny Depp, Penélope Cruz, Geoffrey Rush, Ian McShane, Stephen Graham, Gemma Ward, Kevin McNally, Óscar Jaenada, Sam Claflin, Robbie Kay, Bronson Webb, Steve Evets, Keith Richards, Astrid Berges-Frisbey

Premiéra v ČR: 19. května 2011

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Piráti z Karibiku 4: Johnny Depp je prý na nových plakátech legendární