Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Co mají společného Karl Lagerfeld a Coca-Cola Light?

Redakce

Redakce

12. 6. 2011

FOTO: Coca-Cola Light by Karl LagerfeldCoca-Cola Light opět otřese světem módy, a to konktrétně letos v létě. Společnost oznámila již druhou spolupráci s mezinárodně uznávaným designovým géniem Karlem Lagerfeldem.

FOTO: Coca-Cola Light by Karl Lagerfeld

Lahve podle Karla Lagerfelda, Zdroj: thecoca-colacompany.com

Světově proslulý návrhář Karl Lagerfeld tentokrát vytvoří exkluzivní design hned pro tři lahve Coca-Coly Light. Limitovaná edice Coca-Coly Light je naprosto neodolatelná a je vytvořena speciálně pro stylové a sebevědomé ženy z celého světa. Bezpochyby se stane skvělým módním doplňkem letošního léta.

Tři kousky pro sběratele

Všechny tři lahve jsou okamžitě rozpoznatelné. Díky svým jedinečným vzorům a limitované výrobě jsou jednoznačně luxusními sběratelskými předměty. K zakoupení budou buď samostatně, nebo jako série v exkluzivním a stylovém boxu, který k tomuto účelu navrhl samotný Karl. Lahve Coca-Cola Light s kovově šedým povrchem jsou vyvedeny v černé, šedé i růžové barvě a byly inspirovány hrdinkami Bernadette, Eleanor a Irene.

FOTO: Nový design Coca Cola Light

Lily Cole při představení nového designu Coca-Coly, Zdroj: youtube.com

Legendární návrhář byl tvůrcem nejen designových obalů, ale také nafotil a natočil reklamní kampaň se supermodelkami Coco Rocha, Heidi Mount a Jeneil Williams. Modelky vynikají, stejně jako jeho designové lahvičky, individuálním stylem, ale společně vytvářejí dokonalou harmonii a jsou tvářemi celé reklamní kampaně Love it Light.

Colette to jistí

Tyto jedinečné sběratelské kousky bohužel na českém trhu k dostání nebudou. Můžete si je ale objednat online na Colette.fr, kde vás jednotlivě vyjdou každá na necelá čtyři eura, anebo jako celou sběratelskou edici za 58 eur. Pokud se na ně chcete nejdřív podívat osobně, vydejte se do Itálie, Rakouska nebo třeba Švýcarska.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Co mají společného Karl Lagerfeld a Coca-Cola Light?