Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Christina Aguilera se opila a skončila ve vazbě. Image si chce vylepšit novým albem

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

28. 7. 2011

FOTO: Christina AguileraAmerická popová zpěvačka Christina Aguilera v současnosti neuvěřitelně rychle rozšiřuje svou sbírku společenských faux pas. Od opilectví a vazby až k pokažené hymně. Nyní se od těchto svých prohřešků hodlá odrazit a zaujmout se svým novým albem opět jako zpěvačka.

FOTO: Christina Aguilera

Cristina Aguilera, Zdroj: christinaaguilera.com

Christina Aguilera je jméno, jež má neskutečnou sílu. Hlas jmenované zpěvačky je vskutku jedinečný. Christina dokázala se svým hlasem kouzlit již v deseti letech, kdy objížděla různé pěvecké soutěže a vystupovala v televizních pořadech. Její hlas s rozsahem čtyř oktáv se vryl do paměti mnoha hudebních činitelů i veřejnosti. Mladičká dívka tak měla našlápnuto na slibnou kariéru.

Přestože zpěvačka měla poměrně složité dětství, dokázala si vybudovat respekt a stát se paní zpěvačkou. V poslední době se jí ale příliš nedaří. Christina jako by uvízla ve smolném kruhu. Za všechny její prohřešky lze jmenovat zkaženou hymnu. Lidé očekávali od zpěvačky vystoupení plné krásy a něhy a toužili po její nezaměnitelné barvě hlasu. Aguilera ale šokovala a nedokázala zazpívat správná slova. Větší ostudu si lze jen těžko představit.

Opilá a ve vězení – s kariérou lze skoncovat velmi rychle

Ale Christina si ještě přisadila a na své konto přidala také opilectví. Dávka alkoholu, kterou požila, byla tak vysoká, že došlo až k intoxikaci. Zpěvačka byla zatčena, opilectví na veřejnosti je totiž ve Spojených státech považováno za přestupek.

Čtěte také: Rihanna ovládá Facebook

Výsměch jí byl udělen i za televizní vystoupení, kde se objevila také Cher. Za debakl bylo považováno dokonce i album Bionic – poněkud ubohá směs průměrných skladeb jako Glam, I Hate Boys nebo Prima Donna. Kritici se shodli, že Bionic zní, jako by vzešel z pera středoškolačky, která touží po uznání a současně se stala královnou nudy a otravy.

Christina Aguilera – Glam

Aguilera se však rozhodla s posměchem a ostudou skoncovat. Právě chystá comeback velké zpěvačky, pomoct by jí k tomu mělo nové album. Zpěvaččin další, v pořadí již pátý, studiový počin by měl být upřímný a vycházet přímo z jejího srdce. Zároveň by se mělo jednat o album, které bude významné pro svou hloubku a bude jakousi retrospektivou v Christinině kariéře.

Jelikož zpěvaččina nová tvář posluchače nezaujala, je logické, že se vrátí k prvkům soulu, jazzu a blues. Tato poloha jí sedí patrně nejlépe, na nové album se tedy můžeme, i když možná s malými obavami, těšit. Deska by se měla objevit na prodejních pultech až na přelomu jara a léta příštího roku. Christina má tak dost času, aby stvořila skladby, kterými opět dobude svět.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Christina Aguilera se opila a skončila ve vazbě. Image si chce vylepšit novým albem